Z?mo 350LM ? nawigacja dla motocyklistów

Garmin przedstawia najnowszą nawigację dla motocyklistów – z?mo 350LM. W komplecie z najnowszą nawigacją Garmin otrzymamy uchwyt do montażu na kierownicy motoru oraz w samochodzie.

Nowa funkcja książki serwisowej pozwala na szczegółowe śledzenie wszelkich napraw oraz wymiany poszczególnych części. W dzienniku można odnotować m.in. daty zmiany opon, olejów, świec, czyszczenia łańcucha oraz dowolnych innych czynności, co znacznie ułatwi serwisowanie i utrzymanie motocykla w jak najlepszym stanie.

Model ten wyposażony jest w duży, dotykowy ekran odporny na zabrudzenia i promienie UV oraz zapewniający nawigację także w rękawicach. Informacje wyświetlane przez urządzenie są czytelne a intuicyjny interfejs umożliwia bezpieczną i prostą nawigację w trakcie jazdy. z?mo 350LM oferuje funkcję nawigacji głosowej z opcją czytania nazw ulic. Komendy głosowe, np. ?skręć w prawo w drogę S17? są odtwarzane przez wbudowany głośnik lub przesyłane bezprzewodowo do kompatybilnych zewnętrznych lub wbudowanych w kask zestawów słuchawkowych Bluetooth.

 

Nowy z?mo 350LM trafi do sprzedaży w trzecim kwartale 2012 w sugerowanej cenie detalicznej $699.99.

Hardware