Pierwsza nawigacja GPS z wbudowanym tunerem DVB-T – Garmin nuvi 2585TV

Garmin przedstawia nüvi 2585TV – wielofunkcyjne urządzenie łączące funkcje nawigacji GPS oraz odtwarzacza multimedialnego i przenośnego odbiornika naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T z opcją nagrywania programów TV.

 

Nüvi 2585TV wyposażone jest w bardzo duży, dotykowy ekran o przekątnej 5″ (12.7 cm), który doskonale sprawdzi się zarówno podczas nawigowania, jak i oglądania programów telewizyjnych. Ponadto urządzenie posiada funkcję nagrywania.

Poza funkcjami odbiornika TV, nüvi 2585TV to w pełni funkcjonalna nawigacja pozwalająca na korzystanie z przydatnych w podróży funkcji i usług, takich jak photoLive, 3D traffic, czy zestaw głośnomówiący. Dodatkową możliwością, jaką oferuje najnowszy produkt Garmin jest skorzystanie z bogatej oferty dedykowanych  akcesoriów, takich jak np. rejestrator jazdy, który umożliwia nagrywanie obrazu drogi przed i za pojazdem.

Przenośny odtwarzacz multimedialny nüvi 2585TV obsługuje wszystkie najważniejsze standardy kodowania naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (MPEG2/MPEG4/H.264), co zapewnia możliwość bezproblemowego oglądania TV na czterech kontynentach. Urządzenie udostępnia również szereg unikalny funkcji, w tym nagrywanie programów TV i audycji radiowych*, sygnału wideo z zewnętrznych źródeł oraz odtwarzanie plików audio i wideo. Dzięki temu nüvi 2585TV doskonale sprawdzi się nie tylko jako nawigacja w trakcie podróży, ale także jako przenośny odtwarzacz multimedialny czy odbiornik telewizyjny.

Nawigacja nüvi 2585TV jest już dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej  299?.

Aktualności Hardware Sprzęt satelitarny