Uniwersalny smartfon od Huawei

Szukasz telefonu, który ma wszystko i przyda Ci się zarówno w pracy, jak i w czasie wolnym? Sprawdź interesującą propozycję od chińskiego giganta – P10 Lite.

Huawei – elektroniczny gigant z Chin

Jeszcze nie tak dawno dominował pogląd, że azjatyckie produkty są nie tylko tanie, ale przede wszystkim miernej jakości. Dotyczyło to w dużej mierze także elektroniki, co dziś ma się nijak do stanu faktycznego. Koncerny, takie jak Huawei, inwestują ogromne pieniądze w rozwój nowoczesnych technologii i budowanie marki, dzięki czemu śmiało konkurują z zachodnimi producentami. Nierzadko biją ich już nie tylko ceną oferowanych produktów, ale i jakością, co widzą zarówno eksperci, jak i użytkownicy.

Huawei, choć powstało dopiero w 1987 roku w Chinach, jest dziś czołowym producentem smartfonów na świecie. Posiada ośrodki badawcze zlokalizowane na całym globie, gdzie stale prowadzone są prace na tworzeniem i wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań. W wyniku działań chińskich projektantów i konstruktorów powstał jeden z ciekawszych obecnie telefonów na rynku – Huawei P10 Lite. To urządzenie absolutnie wyjątkowe i w pełni nowoczesne, które sprawdza się w różnorodnych warunkach pracy. Doceniają je zarówno zaangażowani i zabiegani przedsiębiorcy, jak i osoby młode spędzające wiele czasu w mediach społecznościowych.

 

Znakomity procesor i wyświetlacz

Sercem telefonu P10 Lite, które koordynuje jego pracę, jest efektywny procesor Kirin 658. Ta ośmiordzeniowa jednostka posiada zegar taktujący z częstotliwością aż 2,36 GHz, co bezpośrednio przekłada się na płynność działania telefonu. Wszystkie poziomy menu czy aplikacji wyświetlane są szybko i sprawnie, smartfon nie spowalnia pracy nawet przy dużym obciążeniu. Dlatego też możesz przechowywać w pamięci wiele plików firmowych, filmów i zdjęć. Warto również dodać, że procesor nie zużywa zbyt dużo energii, co jest istotne w perspektywie długiego działania telefonu.

Huawei P10 Lite posiada duży ekran o przekątnej aż 5,2 cala. To doskonałe optimum rozmiaru, które z jednej strony zapewnia wygodę oglądania filmów on-line, a z drugiej nie zwiększa nazbyt wymiarów telefonu. Rozszerzone spektrum kolorów RGB pozwoliło uzyskać jeszcze wyraźniejszy obraz oraz nasycić kolory (aż o 21%). Jako ciekawostkę należy wspomnieć, że wyświetlacz wyposażono w specjalny tryb oszczędzania wzroku, a jego grubość została zmniejszona o 20%.

Huawei P10 Lite – świetne multimedia

Nie bez powodu multimedia są jednym z kierunków rozwoju marki Huawei – rozwiązania z tego zakresu wykorzystywane są w każdej branży i przez właściwie każdego użytkownika. Dlatego też model P10 Lite może pochwalić się naprawdę solidnym zestawem multimedialnym, czego dowodem jest chociażby aparat główny wyposażony w matrycę o rozdzielczości 12 Mpix. Nadzwyczaj szybki autofocus hybrydowy czy funkcje takie jak PDAF i CAF pozwalają na proste i sprawne uchwycenie niemal dowolnego kadru – nawet w ruchu lub przy słabym oświetleniu.

Smartfon P10 Lite to możliwość zapisu filmów w jakości HD, a do wszystkich materiałów wrócisz w każdym momencie za pomocą zaledwie kilku kliknięć w wyświetlacz. Dlatego właśnie to urządzenie świetnie sprawdza się jako podręczny aparat czy kamera, dzięki której zachowasz ważne momenty na dłużej – i to w cyfrowej jakości.

Huawei P10 Lite to telefon uniwersalny i funkcjonalny, który możesz nabyć w atrakcyjnej cenie, np. w ofercie abonamentowej lub firmowej. Ogrom jego możliwości docenisz już po pierwszym uruchomieniu, co jest efektem starannych prac projektantów i konstruktorów chińskiego koncernu.

Aktualności Smartfony