Ecolab – zadbaj o czystość w swojej restauracji

Prowadząc działalność gastronomiczną, musisz zadbać nie tylko o kompleksowe wyposażenie lokalu w niezbędne urządzenia i meble. Równie ważne jest stosowanie odpowiednich środków czystości, sprzyjających zachowaniu higieny przygotowywania i serwowania posiłków. Możesz oczywiście wybrać produkty dowolnej marki. Jeśli jednak zależy Ci na uzyskaniu najlepszych efektów czyszczenia, powinieneś zdecydować się na preparaty marki Ecolab. Ta pochodząca ze Stanów Zjednoczonych firma od lat dzierży pozycję niekwestionowanego lidera w dziedzinie produkcji sprzętu oraz środków czystości. Warto dowiedzieć się więcej o Ecolab, aby przekonać się, że stosowanie preparatów tej marki to trafny wybór.

zadbaj o czystość w swojej restauracji

irmę powołano do życia w 1923 roku. Działała ona wówczas jako Laboratorium Ekonomiczne. Do najpopularniejszych produktów Ecolab z początków jej funkcjonowania zalicza się przeznaczony do czyszczenia dywanów hotelowych Absorbit oraz mydło do zmywarek Soilax. Z biegiem lat przedsiębiorstwo sukcesywnie poszerzało swoją działalność, zdobywając kolejne zagraniczne rynki na terenie całej Europy. Siłą Ecolab stały się dokonywane na przestrzeni lat spektakularne przejęcia różnych spółek (np. firmy Magnus, Apollo Technologies albo Lystads – dotychczasowego lidera w zakresie eliminacji szkodników). W kolejnych dekadach kontynuowano politykę strategicznych przejęć, co pozwoliło na dalszą dywersyfikację oferty marketingowej skierowanej do różnych grup klientów.

Ecolab - zadbaj o czystość w swojej restauracji

Ecolab – obecny profil działalności

Marka Ecolab nastawiona jest na oferowanie konsumentom kompleksowych rozwiązań w dziedzinie czystości i bezpieczeństwa. Współpracujące z nią sklepy, w tym Technica, na bieżąco uzupełniają swój asortyment o najwyższej jakości sprzęt i preparaty do czyszczenia. Produkty te charakteryzują się funkcjonalnością i możliwością użytkowania w różnych warunkach. Ich regularne stosowanie pozwala na utrzymanie nieskazitelnej czystości w lokalu gastronomicznym, wymaganej zresztą przez obowiązujące normy.

Ecolab to marka, która świadczy usługi w zakresie higieny, zapobiegania infekcjom, a także uzdatniania wody. Pracujący w firmie specjaliści doradzają nie tylko restauratorom, ale również producentom żywności i sprzętu stanowiącego wyposażenie profesjonalnej kuchni. Z ich profesjonalnej pomocy korzystają zarówno przedstawiciele branży HORECA, jak i przedsiębiorstwa działające w sektorze spożywczym, farmaceutycznym i kosmetycznym. 

Ecolab – oferta sklepu Technica

Wśród oferowanych przez sklep Technica produktów marki Ecolab warto zwrócić uwagę na najwyższej jakości preparaty czyszczące. Wśród nich wymienia się m.in. środki do mycia i dezynfekcji rąk, preparaty do odkażania różnego rodzaju powierzchni, płyny do mycia naczyń oraz specyfiki do czyszczenia i pielęgnacji podłóg. Środki te cechuje unikalna formuła, co sprawia, że są one skuteczne w działaniu. Dodatkowo chronią one powierzchnie przed szybkim powstawaniem kolejnych zabrudzeń i zanieczyszczeń. 

W sklepie Technica zaopatrzysz się także w praktyczne i wygodne akcesoria do sprzątania marki Ecolab. Znajdziesz tutaj m.in. funkcjonalne wiaderka, mopy oraz ściereczki z mikrofazy, przeznaczone do usuwania zabrudzeń z delikatnych, wrażliwych na zarysowania powierzchni.  Akcesoria można nabyć w różnych kolorach. Cechuje je wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Produkty Ecolab dostępne są w atrakcyjnych cenach. Jeśli nie wiesz, na który z nich się zdecydować, skorzystaj z fachowej pomocy doradców zatrudnionych w sklepie Technica.

Agd Aktualności