Wymień swoją starą nawigację na nowego TomTom

TomTom zaprasza do skorzystania z wyjątkowej oferty promocyjnej. Teraz każdy będzie mógł korzystać z urządzeń opartych na technologii LIVE, w tym na technologii HD Traffic, która informuje na bieżąco o sytuacji na drodze. Wystarczy wymienić starą, dowolną nawigację na nowe urządzenie serii LIVE, a TomTom odda nawet do 200 złotych.

Każdy kto kupi w terminie od 3 października do 30 listopada 2011 dowolną nawigację z serii TomTom GO LIVE, a następnie zarejestruje się na stronie www.tomtom.com/breakfreepromo i prześle swoje stare urządzenie nawigacyjne otrzyma zwrot gotówki. Obecnie można wybrać urządzenia z serii GO LIVE 1000, za które można otrzymać 200 PLN oraz GO LIVE 800 za które można otrzymać 120 PLN.

?Pod koniec czerwca tego roku wprowadziliśmy do Polski innowacyjną technologię HD Traffic, sukcesywnie też powiększamy nasze portfolio urządzeń LIVE. Wiemy jak korki mogą być uciążliwe, ale wiemy też jak ich uniknąć. Chcemy umożliwić jeszcze większej liczbie użytkowników korzystanie z aktualnych i ? co najważniejsze ? dokładnych informacji o ruchu drogowym. To właśnie dla kierowców stojących codziennie w korkach stworzyliśmy tę promocję ? chcemy ich uwolnić od korków? ? wyjaśnia Magdalena Marciniszyn, Marketing Manager w TomTom Polska.

Usługa LIVE informuje, dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii TomTom HD Traffic, o aktualnej sytuacji na drogach. Urządzenia LIVE dostarczają kluczowych informacji na temat korków i robót drogowych, na podstawie których nawigacja wytyczy alternatywną trasę pozwalającą na skrócenie czasu podróży nawet o 15%. Informacje te dzięki stałemu połączeniu z Internetem są aktualizowane co 2 minuty, w rezultacie kierowcy mają pewność, że cały czas jadą po najszybszej trasie i znają dokładny czas dotarcia do celu. Informacje dostarczane są z sieci ponad 80 milionów punktów w całej Europie. HD Traffic zapewnia pokrycie do 99,9% sieci dróg, informacje o korkach w czasie rzeczywistym oraz najczęstszą aktualizuję ze wszystkich dostępnych technologii.

Dodatkowo usługi LIVE dają możliwość sprawdzenia prognozy pogody miejscu, w którym aktualnie się znajdujemy oraz na całej planowanej trasie podróży. Co więcej, seria GO LIVE poinformuje nas o fotoradarach znajdujących się na trasie. Ponadto stałe połączenie z Internetem daje możliwość korzystania z wyszukiwarki Google, aby sprawdzić pobliskie sklepy i punkty usługowe. Usługa LIVE jest dostępna za darmo przez rok dla każdego urządzenia.

Sugerowane ceny po skorzystaniu promocji:

TomTom GO LIVE 1005: 1299 zł ? 200 zł = 1099 zł po skorzystaniu z promocji

TomTom GO LIVE 1000: 1099 zł ? 200 zł = 899 zł po skorzystaniu z promocji

TomTom GO LIVE 825: 999 zł ? 120 zł = 879 zł po skorzystaniu z promocji

TomTom GO LIVE 820: 899 zł ? 120 zł = 779 zł po skorzystaniu z promocji

Aby dowiedzieć się więcej o TomTom HD Traffic odwiedź: http://www.tomtom.com/services

Aktualności Elektronika