Wielki Mecz Orange z Trofeum Euro 2012

W niedzielę, 11 grudnia rozegrany zostanie Wielki Mecz Orange na rzecz dzieci z Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny ?Koło?. Prowadzona przez trenera Franciszka Smudę drużyna Orange i Przyjaciele zmierzy się z Reprezentacją Dziennikarzy Polskich. Na zwycięzców czeka czekoladowa replika Trofeum EURO 2012? ufundowana przez markę E. Wedel ? partnera meczu.

Piłkarskie emocje, sportowe wyzwania i radosny, dziecięcy śmiech ? tego na pewno nie zabraknie na Wielkim Meczu Orange, który 11 grudnia, o godzinie 12:00 odbędzie się w warszawskiej Hali Sportowej ?Koło?. Drużyna Orange i Przyjaciele prowadzona przez Franciszka Smudę, trenera reprezentacji Polski w piłce nożnej, już po raz siódmy zmierzy się z Reprezentacją Dziennikarzy Polskich.

Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie. Swój udział w rozgrywce potwierdzili m.in.: Tomasz Jodłowiec, reprezentant Polski i zawodnik Polonii Warszawa, Dušan Kuciak, bramkarz Legii Warszawa oraz Radosław Majdan, były bramkarz reprezentacji Polski. Mecz będzie sędziował Michał Listkiewicz, były Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Dla dzieci z Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny ?Koło?, dla których rozgrywany jest mecz, przewidziano wiele atrakcji, m.in. spotkanie ze Świętym Mikołajem, warsztaty z żonglowania piłką nożną, gry elektroniczne oraz bungee run.

Bilans dotychczasowych rozgrywek z Reprezentacją Dziennikarzy Polskich jest korzystny dla drużyny Orange i Przyjaciele. Dwa pierwsze mecze zakończyły się remisem, cztery kolejne zwycięstwem ?pomarańczowych?.

Aktualności telekomunikacja