Euro 2012 – transmisja na żywo w internecie

?Dni do Euro? to pierwszy w Polsce internetowy program na żywo o tematyce sportowo-społecznej, transmitowany w Popler.tv z okazji Euro 2012. Kolejny odcinek będzie można obejrzeć już dziś, czyli na 7 dni przed meczem otwarcia Polska – Grecja. To wyjątkowa okazja do poznania różnorodnych opinii Polaków na temat tego wielkiego wydarzenia.

Euro 2012 – transmisja na żywo

Kolejny odcinek magazynu ?Dni do Euro? będzie można oglądać na żywo już dziś, 1 czerwca. Na 7 dni przed meczem otwarcia Euro 2012: Polska – Grecja poznamy opinie Warszawiaków dotyczące rywali naszej kadry, czyli zespołów Grecji, Rosji i Czech.  Ale oprócz zagadnień sportowych w magazynie padną również pytania o stereotypy dotyczące tych krajów, osobiste doświadczenia z kontaktów z ich mieszkańcami itp. Program rozpocznie się o godzinie 18:00 i będzie realizowany na żywo w okolicach wejścia do stacji Metro Centrum, czyli w jednym z najbardziej obleganych miejsc stolicy. Można go obejrzeć w portalu Popler, pod adresem: www.popler.tv/MagazynSportowy, korzystając z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu, jak laptop, tablet czy telefon komórkowy.

?Dni do Euro? to pierwszy w Polsce internetowy program na żywo o tematyce sportowo-społecznej, przygotowujący do Euro 2012. Co tydzień, w stałym miejscu i o niezmiennej porze, prowadzący Marcin Jan Orłowski zadaje przechodniom pytania związane z Euro 2012. Tematyka podejmowana w poszczególnych odcinkach nie ogranicza się wyłącznie do futbolu. Poznamy również opinie dotyczące przygotowania miasta, infrastruktury czy aspektów społecznych.

***

Popler to innowacyjne polskie rozwiązanie, które zapewnia całkowitą swobodę transmisji wideo, wykorzystując sygnał telefonii komórkowej. Umożliwia wysokiej jakości przekaz na żywo do Internetu zarówno osobom prywatnym, jak i firmom chcącym przeprowadzać relacje z różnego rodzaju wydarzeń, seminariów czy konferencji. Transmisje można prezentować w czasie rzeczywistym na portalu Popler.tv, Facebook?u lub dowolnej stronie internetowej. Streaming odbywa się przy użyciu kamery, telefonu komórkowego, kamerki internetowej lub za pomocą Popler Streamgate i Popler Modem, czyli profesjonalnych urządzeń umożliwiających, po podłączeniu kamery, transmisję na żywo w jakości telewizyjnej.

Głównym inwestorem firmy jest Jacek Kawalec – współtwórca Wirtualnej Polski. Wśród wydarzeń transmitowanych na żywo przy użyciu Poplera były już m.in. protesty przeciwko podpisaniu ACTA, konkurs Miss Polonia, Kultura 2.0., zawody Verva Street Racing, wieczory wyborcze czy konferencja prasowa portalu NaTemat.pl, prowadzonego przez Tomasza Lisa.

Aktualności Internet