Smanos W020 – System alarmowy z WiFi

1

Na rynku pojawia się urządzenie W020 czyli system alarmowy z WiFi. Atuty produktu od firmy Smanos to łatwość instalacji, intuicyjna obsługa i niezawodność.

Najważniejsze cechy urządzenia:

Intuicyjna obsługa z poziomu aplikacji mobilnej (systemy Android oraz iOS)
Konfiguracja przez WiFi
Wysyłanie powiadomień push, gdy alarm został uruchomiony
Głośność syreny – do 105dB
Ustawianie czasu zbrojenia i rozbrojenia systemu
Powiadomienie o niskim stanie baterii bezprzewodowych czujników
Wbudowana bateria (do 60 godzin działania bez zewnętrznego zasilania)
Częstotliwości: 868 MHz, 915MHz

2
Bezpieczeństwo dostępne dla każdego

Smanos W020 to urządzenie działające wg. idei plug-and-play. Podłączamy zasilanie, pobieramy aplikację i dodajemy bezprzewodowe czujniki, a nasz alarm jest już sprawny i chroni przed niebezpieczeństwem. Ustawienia systemowe takie jak głośność i czas syreny, i inne zachowania urządzenia zmieniamy za pomocą kilku kliknięć i przesunięć palcem w aplikacji.

4

Technologia, która nigdy Cię nie zawiedzie

Smanos W020 zapewnia wolną od zakłóceń komunikację nawet na dużej powierzchni – dzięki światowej klasy łączności bezprzewodowej w paśmie 868/915 MHz. Możemy być pewni, że w razie zagrożenia będziemy poinformowany przez wbudowaną w alarm syrenę.

3

30 czujników i 10 pilotów

Rozbudować system alarmowy możemy dodając nawet do 30 czujników i 10 pilotów. Ilość dostępnych akcesoriów pozwala instalować czujniki otwarcia drzwi/okien, czujniki zalania, dymu czy gazu. Czujniki są bezprzewodowe, a zainstalujemy je w prosty sposób, za pomocą taśmy montażowej lub wkrętów dołączonych w zestawie.

Kiedy system alarmowy zostanie uruchomiony, to włączona zostanie syrena o natężeniu 105dB. System wysyła powiadomienia push, dzięki czemu będziemy poinformowani niezależnie od tego gdzie akurat jesteś. Wbudowana bateria zapewnia 60 godzin pracy, w przypadku awarii lub celowego uszkodzenia zasilania.

Dostęp dla wielu użytkowników

Wszyscy członkowie rodziny mogą mieć dostęp do systemu alarmowego w tym samym czasie. W przypadku zagrożenia wszyscy autoryzowani użytkownicy otrzymają powiadomienia na swoje urządzenia mobilne.

Dyskretna ochrona

Elegancka obudowa systemu alarmowego Smanos W020 doskonale wpasowuje się w otoczenie. Jest to niezawodny i dyskretny system alarmowy dla każdego.

Jeden z sześciu najlepszych inteligentnych systemów alarmowych na świecie

System alarmowy został doceniony, redaktorzy bloga The Fabric of Things wybrali urządzenie Smanos w020 jako jeden z najlepszych inteligentnych systemów alarmowych na świecie.

Specyfikacja:

Zasilanie: DC12V 500 mA
Bateria: 4 sztuki AA 1.5V LR6
Ładunek czuwania: <140 mA
Ładunek alarmowy: <270 mA
Głośność wbudowanej syreny: 105 dB
Obsługiwane akcesoria: 10 zdalnych kontrolerów, 30 sensorów
Częstotliwość radiowa: 868 MHz lub 915 MHz
Obudowa: Plastik ABS
Warunki pracy: Temperatury od -10°C do +55°C
Wilgotność: <80% (bez kondensacji)
Wymiary (D×Sz×W): 117 x 118,5 x 40,5 mm

Aktualności Bezpieczeństwo Hardware