QuickFire Rapid – precyzyjne narzędzie dla graczy od CM Storm

CM Storm, należący do grupy Cooler Master, ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu do sprzedaży nowej linii w pełni mechanicznych klawiatur wyróżniających się atrakcyjnym designem oraz rewolucyjną funkcjonalnością. Pierwszym przedstawicielem nowej serii jest model QuickFire Rapid, który łączy w sobie wysoką precyzję działania z doskonałą ergonomią.

Precyzja, komfort i trwałość

QuickFire Rapid to wyjątkowa, ergonomiczna konstrukcja. Oznaczenia klawiszy tej klawiatury zostały wykonane przy użyciu lasera, co przekłada się na ich doskonałą trwałość. Dodatkową ochronę przed uszkodzeniami zapewnia specjalna, gumowana warstwa. Ponadto model ten, dzięki zastosowanym rozwiązaniom mechanicznym, oferuje wysoką precyzję i czułość działania.

QuickFire Rapid gwarantuje czas reakcji w granicach 1ms, w trybie USB, co jest szczególnie ważne w produktach przeznaczonych dla graczy. Poza tym najnowsza klawiatura CM Storm umożliwia także dezaktywację klawisza Windows (opcja niezbędna w trakcie dynamiczny rozgrywek) oraz pozwala na obsługę multimediów za pomocą dedykowanych przycisków.

Kolejną, niezwykle istotną zaletą QuickFire Rapid, jest funkcja N Key Rollover, dostępna dla użytkowników w trybie PS/2. Umożliwia ona jednoczesne przyciśnięcie i aktywowanie wielu klawiszy.

Wysokiej jakości przełączniki CHERRY MX

CM Storm pragnie zapewnić obsługę najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań, czemu ma służyć pełna integracja z wysokiej klasy przełącznikami CHERRY MX. Wykorzystanie tego typu przełączników w QuickFire Rapid przekłada się na znacznie lepsze dostosowanie parametrów pracy klawiatury do różnego typu gier, od FPS-ów, poprzez gry MMO a na RTS-ach kończąc. Dostępność poszczególnych rodzajów przełączników CHERRY MX (niebieskich, brązowych oraz czarnych) jest zależna od regionu.

System ukrywania kabla

Klawiatura QuickFire Rapid wyposażona jest w specjalne rozwiązanie pozwalające na optymalne ułożenia kabla USB, który wzmocniony jest dodatkowym oplotem. Umożliwiają to specjalne kanaliki umieszczone w spodniej części klawiatury. Dzięki nim mamy gwarancję optymalnego poprowadzenia kabla w trakcie użytkowania klawiatury oraz bezpiecznego ukrycia w czasie podróży.

 

Sugerowana cena detaliczna klawiatury QuickFire Rapid to: 360,00 PLN brutto

Więcej informacji na temat CM Storm QuickFire Rapid oraz pozostałych produktów CM Storm, można znaleźć na stronie www.cmstorm.com

Aktualności Elektronika Gry