Nowa mechaniczna klawiatura dla graczy od CM Storm

Cooler Master, jeden z czołowych producentów obudów, systemów chłodzenia, zasilaczy, akcesoriów oraz urządzeń peryferyjnych, ma przyjemność zaprezentować kolejną, po niezwykle udanym modelu Quick Fire Rapid, mechaniczną klawiaturę dla graczy – Quick Fire Pro.

klawiatura dla graczy od cm storm

Precyzja, komfort i trwałość

Quick Fire Pro, podobnie jak model Rapid, wyróżnia się dopracowaną w najmniejszych szczegółach konstrukcją. Wysoka ergonomia, laserowo grawerowane oznaczenia klawiszy czy wysokiej jakości materiały użyte do produkcji tej klawiatury to niewątpliwe jej plusy, które docenią nie tylko profesjonalni gracze ale i zwykli użytkownicy. Ponadto Quick Fire Pro gwarantuje niesamowicie krótki czas reakcji, wynoszący niespełna 1ms w trybie USB. Kolejne atuty tego modelu to blokada przycisku Windows w trakcie grania oraz komfortowa obsługa multimediów za pomocą dedykowanych klawiszy. Niezwykle istotnym elementem, z punktu widzenia graczy, jest wsparcie Quick Fire Pro dla technologii N Key Rollover. Dzięki temu klawiatura CM Storm umożliwia jednoczesne naciśniecie i aktywowanie wielu klawiszy, zarówno w trybie USB jak i PS/2. Innym rozwiązaniem, które w szczególności przypadnie do gustu graczom, jest podświetlanie czerwoną diodą LED najczęściej wykorzystywanych klawiszy, takich jak WASD. Funkcja ta z całą pewnością będzie przydatna w pomieszczeniach, w których panuje półmrok.

Wysokiej jakości przełączniki CHERRY MXCM Storm pragnie zapewnić obsługę najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań, czemu ma służyć pełna integracja z wysokiej klasy przełącznikami CHERRY MX. Wykorzystanie tego typu przełączników w Quick Fire Pro przekłada się na znacznie lepsze dostosowanie parametrów pracy klawiatury do różnego typu gier, od FPS-ów, poprzez gry MMO a na RTS-ach kończąc. Dostępność poszczególnych rodzajów przełączników CHERRY MX (niebieskich, brązowych oraz czarnych) jest zależna od regionu.

System ukrywania kabla

Klawiatura Quick Fire Rapid wyposażona jest w specjalne rozwiązanie pozwalające na optymalne ułożenia kabla USB, który wzmocniony jest dodatkowym oplotem. Umożliwiają to specjalne kanaliki umieszczone w spodniej części klawiatury. Dzięki nim mamy gwarancję optymalnego poprowadzenia kabla w trakcie użytkowania klawiatury oraz bezpiecznego ukrycia w czasie podróży.

Więcej informacji na temat klawiatury Quick Fire Rapid oraz pozostałych produktów CM Storm, można znaleźć na stronie www.cmstorm.com

Aktualności Elektronika Gry Hardware