CM Storm Trigger ? zabójcza klawiatura dla graczy

CM Storm, należący do grupy Cooler Master, ma przyjemność zaprezentować klawiaturę Trigger. Model ten wyróżnia się nie tylko oryginalną konstrukcją ale również szeregiem przydatnych funkcji i technologii, które znacznie podnoszą komfort korzystania z urządzenia.

 

Klawiatura Trigger oprócz wysokiej ergonomii oferuje także innowacyjne rozwiązania, które docenią nie tylko fani gier wideo. Model ten wykorzystuje m.in. zaawansowany mechanizm N-Key Rollover, umożliwiający jednoczesne naciśnięcie do sześciu klawiszy. Dodatkowo, do dyspozycji graczy, oddano blok pięciu programowalnych klawiszy makr (wyodrębniony po lewej stronie) oraz system definiowania profili. Warto przy tym zaznaczyć, że do zapisywania indywidualnych ustawień użytkownika służy 64KB wbudowanej pamięć.

 

Najnowszy produkt CM Storm wyposażony jest w dedykowane klawisze do sterowania multimediami. Dzięki nim, w trakcie rozgrywki, użytkownik może zarządzać odtwarzanymi plikami audio. Ponadto Trigger udostępnia specjalny przycisk Storm Tactics, który pozwala na deaktywowanie klawisza Windows.

 

W przypadku graczy niezwykle istotna jest wysoka precyzja oraz komfort użytkowania. Wprowadzona do sprzedaży klawiatura Cooler Master również i na tym polu wyróżnia się pozytywnie na tle konkurencji. Specjalna, antypoślizgowa powłoka czy demontowana, ergonomiczna podpórka pod nadgarstki, to tylko niektóre z zalet Triggera.

 

Aby obniżyć do minimum opóźnienia sygnału złącze USB klawiatury zostało pokryte warstwą złota. Dodatkowo klawiatura wyposażona jest w dwuportowy hub USB 2.0. Innym istotnym elementem, z punktu widzenia graczy, jest kabel ze specjalnym, wzmocnionym oplotem, który odpowiada za elastyczne a przy tym bezpieczne i stabilne połączenie Triggera z komputerem.

 

Ponadto Trigger zapewnia także pełne wsparcie dla bardzo czułych, mechanicznych przełączników typu CHERRY MX, które są dostępne w wersji czarnej, niebieskiej, brązowej lub czerwonej*.

 

Więcej informacji na temat CM Storm Trigger oraz pozostałych produktów CM Storm, można znaleźć na stronie www.cmstorm.com

 

*Dostępność przełączników mechanicznych typu CHERRY MX zależna jest od regionu.

Aktualności Elektronika Gry