Pobieraj aplikacje w Samsung Apps i wygrywaj nagrody

28 października br. rusza konkurs na największą linię pobrań aplikacji na system bada w Samsung Apps. Użytkownicy telefonów z rodziny Samsung Wave mają szansę wygrać notebooki serii 7 Chronos, smartfony Samsung Wave 3 oraz kupony na zakup aplikacji w Samsung Apps.

Konkurs na największą liczbę pobrań w Samsung Apps potrwa od 28 października do 30 listopada br. Na zwycięzców czekają nagrody w postaci 3 notebooków serii 7 Chronos, 10 smartfonów Samsung Wave 3 z systemem bada 2.0 oraz 300 kuponów na zakup aplikacji w Samsung Apps.

W konkursie mogą  wziąć udział użytkownicy telefonów z rodziny Wave, czyli: Wave, Wave II, Wave 3, Wave 525, Wave 533, Wave 578, Wave 723, Wave 725, Wave M, Wave Y.

Zasady są proste. Aby wziąć udział w konkursie należy:

– założyć swoje konto w Samsung Apps za pomocą smartfonu Wave, oprogramowania Kies na PC lub poprzez stronę Samsung (adres strony: http://samsungapps.pl),

– zalogować się do sklepu Samsung Apps przy pomocy telefonu lub programu Kies,

– po zalogowaniu się do Samsung Apps przy pomocy telefonu lub programu Kies należy pobrać jak największą ilość aplikacji mobilnych, przy czym tylko pobrania użytkowników zalogowanych do Samsung Apps będą zliczane w Konkursie.

Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni na podstawie liczby pobrań aplikacji, zarówno płatnych jak i darmowych.

Dodatkowe informacje i regulamin konkursu dostępne na stronie:

http://www.samsungapps.com/pl_PL/html/mostDownloads_bada.html

Aplikacje telekomunikacja