Samsung Apps otwiera się na polskich deweloperów aplikacji

Od 18 listopada Samsung umożliwia polskim programistom publikację płatnych aplikacji poprzez sklep Samsung Apps dla platformy Android. Jest to duże ułatwienie dla deweloperów aplikacji, który napotykali problemy z udostępnieniem użytkownikom swoich aplikacji poprzez sklep Android Market.

Otwarcie sklepu Samsung Apps dla polskich deweloperów pomoże wesprzeć ich środowisko, pozwalając szybko uzyskać dochód z pracy nad aplikacjami. Dodatkowo, wszystkie aplikacje publikowane w Samsung Apps są poddawane testom producenta, dzięki czemu użytkownik smartfonu ma gwarantowaną ich poprawną pracę.

Samsung Apps to sklep z aplikacjami dostępny wyłącznie dla użytkowników telefonów firmy Samsung z systemami operacyjnymi Google Android i bada. Podobnie jak w pozostałych platformach, w Samsung Apps wszystkie dostępne aplikacje są podzielone na kategorie, istnieje też podział na aplikacje płatne i darmowe. Warto tam zaglądać, ponieważ w ofercie promocyjnej sklepu Samsung Apps znaleźć można wiele aplikacji dostępnych bezpłatnie (np. Need for Speed: Hot Pursuit), za które w Android Market trzeba zapłacić.

Aktualności Android Aplikacje Programowanie Systemy