Nowy Huawei Watch – zalety

Zdecydowałeś się na zakup smartwatcha? Zastanawiasz się, jakie powinien mieć funkcje i na co zwrócić uwagę wybierając smartwatcha? Wybór jest bardzo duży, a oferowane możliwości jeszcze większe. Smartwatche z roku na rok zyskują na popularności. Dzięki możliwości połączenia ich z naszym telefonem stają swego rodzaju jego przedłużeniem. Możemy na nim odczytywać smsy jak i odbierać przychodzące rozmowy. Jest to bardzo dobre rozwiązanie gdy nasz telefon jest daleko od nas lub gdy leży na dnie plecaka. Technologia wciąż się rozwija i takie połączenie daje nam wręcz nieograniczone możliwości. Wiele osób aktywnie uprawiających sport korzysta ze smartwatchów. Mogą one im duża zaoferować. Możemy na nich monitorować postępy, parametry takie jak puls czy też ilość tlenu we krwi. Będą również nasza nawigacją i aparatem fotograficznym. Tak zdecydowanie smartwatch może nam bardzo ułatwić życie. Na rynku jest wiele produktów, dzisiaj opiszę Huawei watch gt 2. Smartwatch wyposażono w wiele ciekawych funkcji.

huawei watch

Poznaj huawei watch gt 2 sport

Dla osób aktywnych bardzo ważnym parametrem jest wytrzymałość smartwatcha, w tym aspekcie akurat Smartwatch Huawei watch gt 2 sport 46mm czarny może pochwalić się bardzo dobrym osiągnięciem. W omawianej wersji użytkownik do dyspozycji dostaje odporną na wodę konstrukcję w metalowej kopercie ze szkłem 3d, a zakrzywiona szklana tafla tarczy nadaje charakteru. Takie cechy to połączenie sportowego zacięcia i elegancji, taki minimalistyczny design przypadnie wielu z was do gustu. Dzięki temu huawei watch gt 2 sport sprawdzi się zarówno podczas uprawiania sportu jak i podczas biznesowego spotkania. Zegarek ejst wyposażony w zestaw czujników do monitorowania aktywności oraz zestaw przydatnych funkcji multimedialnych. Poznajmy dokładniej te cudo!

Mocniejsza bateria

Nowy Huawei Watch to znacznie lepsze osiągi. Z jednej strony szybszy procesor a z drugiej ograniczenie zapotrzebowania na prąd, a odpowiada za to Inteligentna technologia oszczędzania energii. W przypadku normalnego użytkowania powinno wystarczyć nam jedno ładowanie w tygodniu. Zresztą trzeba przyznać, że ta rewolucja to nic nietypowego,zawsze w zarządzaniu energią Smartwatche HUAWEI były prekursorami, więc nic dziwnego, że bateria trzyma tydzień.

Twój prywatny asystent

Watch GT 2 Sport poinformuje Ciebie, że ktoś próbuje nawiązać połączenie lub wyświetli wiadomość, daje również możliwość odbierania połączeń bez konieczności wyciągania telefonu. Bardzo przydatną funkcją jest możliwość odbierania lub odrzucania połączeń. Smartwatch ma również wbudowany własny odtwarzacz muzyczny. Dzięki temu telefon może spoczywać sobie na dnie kieszeni, dodatkowo posada on bogaty zestaw czujników monitorujących.

Sportowe zacięcie

Dla osób aktywnie uprawiających sport jest to idealne rozwiązanie, z tym zegarkiem na nadgarstku uzyskaj komplet informacji na temat aktualnego treningu i osiąganych wyników z poziomu zegarka.

Jakie parametry możesz monitorować?

Urządzenie Huawei Watch GT 2 posiada wbudowany pulsoksymetr, urządzenie to w prosty sposób pozwala na zmierzenie poziomu natlenienia krwi oraz tętna. Dzięki zegarkowi nie musisz mieć stacjonarnych urządzeń, a wynik widzisz wyświetlony na ekranie smartwatcha.

Dzięki zegarkowi możesz monitorować swoje postępy w czasie ćwiczeń. Wystarczy jeden rzut oka na zegarek, aby poznać wszystkie niezbędne informacje i parametry. Znajdziesz tam między innymi pokazane informacje o przebytym dystansie, spalonych kaloriach czy też czasie treningu. Zegarek również wyświetli Ci puls. To jednak nie wszystko. Smartwatch ma wbudowanych 10 planów treningowych oraz dokładny gps.

Kiedy już skończysz trening smartwatch przedstawi Tobie precyzyjne raporty ćwiczeń i innych aktywności, ponieważ w czasie treningu skrupulatnie zbiera wszystkie informacje na temat treningu. Dzięki temu możesz zaplanować kolejne treningi, dobrać najlepsze ćwiczenia, aby były bardziej wydajne, możesz sprawdzić co możesz poprawić, a co jest na dobrym poziomie.

To jeszcze nie wszystko

Zegarek daje możliwość połączenia go z telefonem za pomocą bluetooth, przy użyciu dostępnych środków komunikacji z telefonem zyskamy wspaniałe urządzenie. Dzięki temu możesz odbierać połączenia, ale również podłączyć bezprzewodowe słuchawki. Warto skorzystać z 2 GB pamięci zegarka. Taka pojemność zmieści nawet 500 utworów.

Aktualności