Darmowa aktualizacja mapy przy zakupie nawigacji TomTom

TomTom informuje, że przy zakupie modeli Via 125 oraz Via 120, teraz każdy ma dostęp do ośmiu darmowych aktualizacji mapy. Wraz z innowacyjnymi funkcjami i wygodą obsługi, TomTom Via sprawia, że najwyższej jakości rozwiązania oraz aktualne mapy są dostępne dla wszystkich klientów.

TomTom cały czas intensyfikuje swoje prace nad jakością i aktualnością map. Uwzględniając dynamiczność sytuacji na polskich drogach, nowe wersje map są bardzo cennym elementem dbania o komfort i bezpieczeństwo podróży. Dodatkowo modele VIA przypominają kierowcom za pomocą specjalnego komunikatu, o tym że mapy są starsze niż 6 miesięcy i powinno się je zaktualizować. Wgranie nowej mapy odbywa się w bardzo łatwy sposób poprzez aplikację MyTomTom z poziomu komputera.

?Wciąż zmieniające się sieci dróg oraz nowo powstające odcinki autostrad, mogą utrudniać kierowcom znalezienie tej najwłaściwszej drogi. Wiedząc jak ważna jest aktualna informacja dla każdego kierowcy, dbamy o to, aby każdy miał dostęp do najnowszych map? ? komentuje Andrzej Kasprzyk, senior Vice-President w TomTom. ?Co więcej, aktualne mapy zmniejszą prawdopodobieństwo niebezpiecznych i nieprzewidzianych sytuacji na drodze, dzięki czemu kierowca może czuć się pewniej i bezpieczniej za kierownicą? ? dodaje Andrzej Kasprzyk

TomTom Via zapewnia także użytkownikom bazę fotoradarów, dzięki której kierowcy będą z wyprzedzeniem wiedzieć o zbliżaniu się do stref objętych ograniczeniem prędkości, co zapewni im bezpieczną i bezstresową podróż.

 

Modele z serii Via umożliwiają kierowcom obsługę nawigacji za pomocą instrukcji głosowych. Wystarczy jedynie podać poszukiwany adres ? bez potrzeby zdejmowania rąk z kierownicy i spuszczana wzroku z jezdni. TomTom Via można wykorzystać również jako zestaw głośnomówiący (Bluetooth?), który umożliwia wygodne wykonywanie połączeń przez telefon komórkowy.

TomTom Via to także zintegrowany z nawigacją, wygodny, składany uchwyt, który bez problemu mocuje się do przedniej szyby. Dzięki możliwości obracania o 180°, uchwyt pozwala kierowcom na wybranie pionowego lub poziomego położenia nawigacji. Dzięki możliwości wyboru wielkości dotykowego wyświetlacza (11 cm lub 13 cm ? 4,3? lub 5?), użytkownicy TomTom Via mogą zobaczyć więcej i podróżować wygodniej.

 

Główne funkcje TomTom Via:

  • Sterowanie głosem

  • Zestaw głośnomówiący (Bluetooth?)

  • Zintegrowane mocowanie z możliwością obrotu nawigacji o 180°

  • Wzbogacone o 2 miliony kilometrów i udoskonaloną grafikę mapy

  • Technologia IQ Routes?

  • Asystent Pasa Ruchu

  • Wypowiadane na głos nazwy ulic

  • Ekran dotykowy o przekątnej 11 cm (4,3?) lub 13 cm (5?).

Aktualności Sprzęt satelitarny