TomTom rozszerza usługi Search & Go na wszystkie urządzenia z serii LIVE

Nowa znacząca aktualizacja dla urządzeń TomTom z serii LIVE daje użytkownikom dostęp do nowych usług. Kierowcy w wybranych krajach będą mogli korzystać z aplikacji podróżniczych Expedia i TripAdvisor, informować o swoim czasie dojazdu na portalu Twitter i cieszyć się wieloma innymi rozbudowanymi usługami za darmo.

Te wszystkie usługi były dotychczas dostępne tylko dla najnowszych urządzeń GO LIVE 1005 oraz GO LIVE 1000, a już od teraz kierowcy, którzy posiadają inne urządzenia z serii LIVE, także będą mogli z nich skorzystać.  Dzięki usługom Search & Go, kierowcy mogą sprawdzić cenę i dostępność pokoju w pobliskich hotelach przez aplikacje Expedia oraz opinię innych użytkowników dostępnych na portalu TripAdvisor. Dodatkowo nawigacja może automatycznie informować o czasie dojazdu do miejsca docelowego na portalu Twitter.

Aktualizacja systemu zawiera również kilkanaście nowych funkcji i ulepszeń. Podgląd alternatywnej trasy jest dostępny w widoku z lotu ptaka. Dodatkowo została rozbudowana została usługa informująca o fotoradarach na trasie.

Aktualizacja jest dostępna w Kanadzie, Niemczech, Włoszech, Holandii, Nowej Zelandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Aktualności Internet Sprzęt satelitarny