Zegarek treningowy Garmin FR70 – Rozpocznij wiosenny trening

Garmin prezentuje najnowszy zegarek treningowy FR70. Model ten wyróżnia się ciekawą stylistyką oraz funkcjami, które docenią wszyscy prowadzący aktywny tryb życia. Za pomocą FR70 osoby uprawiające sport będą mogły monitorować poszczególne parametry treningu, takie jak czas, tętno i spalone kalorie. Ponadto, w połączeniu z odpowiednimi akcesoriami Garmin, możliwe będzie również śledzenie m.in. tempa i prędkości. Zegarek FR70 jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych (niebieski, różowy).

Zegarek treningowy Garmin FR70

Zarówno podczas treningów w sali gimnastycznej jak i na świeżym powietrzu, FR70 umożliwia monitorowanie kluczowych danych, takich jak czas, puls, spalone kalorie. Technologia ANT+ umożliwia współpracę z urządzeniami kompatybilnymi z tym standardem. Są to monitory pracy serca, krokomierze, sensory tempa i prędkości lub nawet zaawansowany sprzęt fitness, taki jak bieżnie, rowerki stacjonarne lub wszelkiego rodzaju trenażery. Dzięki temu FR70 pozwala zoptymalizować trening i dostosować go do indywidualnych potrzeb, niezależnie od tego, czy trenujemy na siłowni, biegamy, czy jeździmy na rowerze.

Aby w pełni wykorzystać możliwości FR70 można go podłączyć do platformy pomiarowej  Tanita BC-1000. Dzięki temu, do zegarka mogą być przesłane szczegółowe dane dotyczące wagi, zawartości tkanki tłuszczowej, wody oraz sześciu innych parametrów.

FR70 automatycznie przesyła dane do serwisu Garmin Connect? (http://connect.garmin.com), wykorzystując bezprzewodowe połączenie z komputerem. Na podstawie tych informacji użytkownicy mogą prześledzić postępy w treningach, przygotować szczegółowe raporty i wykresy oraz wyznaczać nowe cele. Ponadto zgromadzone informacje można udostępnić rodzinie, znajomym lub wszystkim użytkownikom serwisu Garmin Connect.

Sugerowana cena detaliczna za zegarek treningowy FR70 wynosi 139 euro (brutto).

Więcej informacji można znaleźć na stronie:

https://buy.garmin.com/shop/shop.do?cID=142&pID=104012

FR70 jest najnowszym produktem firmy Garmin, która od ponad 20 lat jest niekwestionowanym liderem w każdym z najważniejszych sektorów rynku urządzeń GPS, poczynając od motoryzacji, poprzez lotnictwo i żeglugę a na fitness, rekreacji na świeżym powietrzu czy narzędziach służących do śledzenia i aplikacjach dla systemów bezprzewodowych kończąc. Więcej informacji na temat oferty, cen oraz dostępności produktów i usług firmy Garmin można znaleźć na stronie www.garmin.com, www.garmin.blogs.com i http://twitter.com/garmin. Szczegółowe instrukcje, poradniki wideo oraz specyfikacje produktów Garmin udostępnione są w specjalnym serwisie www.garmin.com/learningcenter.

Aktualności Hardware Smartfony