Tracer Teemo, Tracer Shen – słuchawki nie tylko dla graczy

Tracer, producent akcesoriów komputerowych i urządzeń peryferyjnych, prezentuje nowe modele słuchawek – Teemo oraz Shen. Oba modele wyróżniają się lekką i ergonomiczną konstrukcją, komfortem użytkowania oraz wysoką jakością odtwarzanego dźwięku.

słuchawki tracer teemo

Tracer Teemo

Słuchawki Tracer Teemo to doskonały wybór zarówno dla graczy, jak i dla amatorów dobrego brzmienia. Solidna, ergonomiczna i lekka konstrukcja oraz duże nauszniki zapewniają wysoki komfort użytkowania nawet przy wielogodzinnych sesjach przed komputerem lub konsolą. Teemo pozwalają na odtwarzanie dźwięku w szerokim paśmie, od 20Hz do 20kHz. Są również wyposażone w wysuwany mikrofon o wysokiej czułości, regulator głośności oraz długi (2m) kabel, gwarantujący dużą swobodę ruchu.

Specyfikacja:

Długość przewodu (m)2,0
Gwarancja (miesiące)24
Impedancja (Ohm)32
MikrofonTak
Pasmo przenoszenia (Hz – kHz)20 – 20
Regulacja głośnościTak
Złączemini-jack

Słuchawki Tracer Teemo dostępne są w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 110 zł brutto. Produkt objęty jest 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Tracer Shen

Dzięki wysokiej klasy mini-głośnikom słuchawki Tracer Shen gwarantują doskonałe brzmienie zarówno w zakresie niskich jak i wysokich tonów. Nauszniki są wygodne i doskonale tłumią odgłosy zewnętrzne. Shen wyróżniają się także ciekawą konstrukcją, umożliwiającą szybkie złożenie słuchawek i schowanie ich np. do plecaka. Dwumetrowy kabel zapewnia dużą swobodę. Do słuchawek dołączony jest adapter z 3.5 na 6.3 jack.

Specyfikacja:

Długość przewodu (m)2,0
Gwarancja (miesiące)24
Impedancja (Ohm)32
MikrofonNie
Pasmo przenoszenia (Hz – kHz)20 – 20
Regulacja głośnościTak
Złączemini-jack

Słuchawki Tracer Shen dostępne są w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 95 zł brutto. Produkt objęty jest 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Aktualności Elektronika Hardware