Stylizownia.pl zamiast stylistów

Ruszył portal społecznościowy pozwalający internautom otrzymywać całkowicie za darmo porady m.in. od profesjonalnych stylistów. Teraz więc każdy może opublikować swoje zdjęcia, które będą mogli skomentować użytkownicy serwisu oraz wykwalifikowani spece od wizerunku, ubioru i stylu. Informacje na temat portalu podesłał Piotr Garlej i jego opis zamieszczam poniżej.

Stylizownia.pl to portal przeznaczony dla wszystkich tych, którzy nie mają dostępu do stylistów lub których nie stać na ich porady. Coś dla siebie znajdą na nim ci, którzy niepewni są swojego wyglądu, a którzy chcieliby coś w sobie zmienić ? fryzurę, ubrania, właściwie wszystko, co związane jest z zewnętrznym wizerunkiem.

– To na moje oko unikalny portal społecznościowy w polskim Internecie ? tłumaczy Piotr Garlej, twórca serwisu. ? Stworzony jest dla każdego, niekoniecznie dla tych, którzy śledzą trendy mody i którzy na tej modzie się znają. Jeśli miałbym portal stylizownia.pl porównać do jakiegoś programu telewizyjnego, to najbardziej pasowałoby przyrównanie go do programów Trinny & Sussanah. Chcemy więc pomagać Internautom wyglądać lepiej, dając im narzędzie, dzięki któremu mogą otrzymywać merytoryczne porady adekwatne do ich konkretnego wyglądu i ich konkretnej sylwetki.

Rejestracja na portalu i korzystanie z niego są w pełni bezpłatne. Użytkownicy mogą zamieszczać swoje zdjęcia anonimowo ? bez konieczności pokazywania twarzy.

Internet