Serwis drukarek Zebra – IBCS Polska

Każdy biznes ma swoje zaplecze technologiczne, które umożliwia sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Jego nieodłącznym elementem są urządzenia, na których opierają się procesy związane z dystrybucją i logistyką. Olbrzymie znaczenie odgrywają tutaj drukarki, które należą do sprzętu narażonego na wzmożoną eksploatację, a co za tym idzie, potrzebującego odpowiedniego serwisu. W takim przypadku warto stawiać na profesjonalistów – zarówno pod kątem wyboru sprzętu, jak i jego późniejszego serwisowania.

Serwis drukarek Zebra

Drukarki Zebra, czyli nowoczesne rozwiązania dla biznesu

Amerykańska firma Zebra Technologies jest prawdziwym protoplastą w branży labelingu. To ona jako pierwsza na świecie wprowadziła technologię etykiet RFID, wykorzystującą fale radiowe do ich identyfikacji. Ponadto słynie ona z wielu innych nowoczesnych innowacji, będąc w rzeczywistości liderem w branży producentów urządzeń do drukowania etykiet, paragonów i kodów kreskowych.

Nie zmienia to jednak faktu, że oferowane przez markę urządzenia wymagają regularnego serwisowania, co gwarantuje im długoletnie i sprawne funkcjonowanie. W celu zapewnienia im jak najlepszej opieki technicznej warto postawić na firmę, która równie dobrze radzi sobie w branży zajmującej się szeroko pojętym wsparciem technologicznym dla dystrybucji, transportu, logistyki, produkcji i handlu – czyli IBCS Polska.

Serwis drukarek Zebra

Profesjonalny serwis drukarek IBCS Polska

Obok wsparcia w zakresie optymalizacji procesów związanych z dystrybucją i logistyką, firma IBCS Polska, która należy do międzynarodowej grupy IBCS, oferuje również profesjonalny serwis drukarek Zebra. Firma posiada ponad 20-letnie doświadczenie i dysponuje wyspecjalizowanym zespołem ekspertów, których kwalifikacje potwierdzają liczne szkolenia i certyfikaty.

Ponadto IBCS Polska jest partnerem technologicznym Zebra Technologies, dlatego posiada ona wszelkie kompetencje do świadczenia usług serwisowania drukarek tej amerykańskiej marki. Warto zaznaczyć, że firma współpracuje z licznymi branżami, nie tylko logistycznymi czy transportowymi, ale także z sektorem publicznym, produkcją czy hotelarstwem. IBCS Polska obok usług, takich jak profesjonalny serwis drukarek czy wdrożenia nowoczesnych rozwiązań IT, oferuje także oprogramowanie i nowoczesne urządzenia służące do szeroko pojętej automatyzacji procesów logistycznych i dystrybucyjnych.

Jak zamówić serwis?

Wszystkie informacje na temat usług serwisowych IBCS Polska można znaleźć na stronie internetowej firmy. Obok okresowych przeglądów technicznych oferuje ona także naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Można zdecydować się również na specjalne kontrakty serwisowe lub umowy serwisowe, które pozwalają na priorytetowe traktowanie naprawy naszych urządzeń.

Co ważne, tego typu umowy są personalizowane, co pozwala dostosować ich zakres do indywidualnych potrzeb. Przy czym firma oferuje także wypożyczalnię urządzeń, co jest świetnym rozwiązaniem w sytuacji, kiedy w czasie serwisu drukarki chcemy kontynuować drukowanie etykiet.

Aktualności