Seria HTC One ? pierwsze wrażenia

26 lutego, podczas Mobile World Congress 2012 w Barcelonie, HTC zaprezentowało swoje najnowsze dzieło ? serię HTC One. W mediach na całym świecie widoczne są pierwsze, bardzo entuzjastyczne opinie na jej temat. Trzy nowe produkty, które zaskakują swoją innowacyjnością oraz bogatą gamą nowych funkcjonalności, już w dzień po premierze okrzyknięte zostały ogromnym sukcesem!

 

Nowa, jeszcze bardziej osobista seria

Seria urządzeń mobilnych HTC One stworzona została, aby dać użytkownikom na całym świecie możliwość posiadania najbardziej osobistego urządzenia mobilnego, które pozwoli upamiętniać wyjątkowe chwile, cieszyć się niespotykaną autentycznością dźwięku oraz będzie spełniać rolę wszechstronnego i superwydajnego narzędzia rozrywki.

Jak świat zareagował na HTC One ? opinie mediów?

W Polsce recenzje prześcigają się w nazywaniu HTC One flagową serią marki i najlepszymi smartfonami z dotychczasowych propozycji firmy. Warto też spojrzeć, co o nowych produktach piszą światowe media.

?Minęło wiele czasu odkąd po raz ostatni byłem pod tak ogromnym wrażeniem designu oferowanego przez HTC. Model One S, to jak dotychczas zdecydowanie najlepiej zaprojektowane urządzenie w tym roku?  – mówi Vlad Savov z The Verge

Z kolei brytyjski Electric Pig podaje: ?Jest naprawdę bardzo, bardzo cienki. I pomyśleć, że jest to nowy, średniej wielkości smartfon HTC!?

W The Verge możemy również przeczytać, że: ?Interfejs jest teraz jeszcze bardziej przyjazny. Zaprojektowany został tak, aby umożliwić szybki dostęp do wszystkich funkcjonalności, przez co pozwala wykonywać wszystkie czynności jeszcze szybciej i bez żadnych problemów?

?HTC One X, to czterordzeniowa telefoniczna bestia!?, przeczytamy z kolei na CNET UK

?HTC, podczas MWC 2012 kładzie nacisk na ogólną wygodę korzystania z gamy swoich nowych smartfonów, trudno jednak nie wspomnieć o specyfikacji technicznej modelu HTC One X ? flagowego modelu serii One.  Posiada on 4,7 calowy wyświetlacz o  rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Jak mówi HTC ? jest to urządzenie wszechstronne i trudno się z tym nie zgodzić? ? podaje amerykański serwis SlashGear.

Aktualności Smartfony