Przeżyj miejską przygodę z HTC

Tej wiosny firma HTC zaprasza do przeżycia niecodziennej miejskiej przygody. Może się do niej przyłączyć każdy! Kinga Załęska, Damian Drobyk i Vidzisz ? ambasadorowie projektu Moja Miejska Przygoda, pokażą, że warto mieć na siebie fajny pomysł, jak również postarają się zainspirować wszystkich do twórczych poszukiwań własnych zajawek. Niezależnie od tego, gdzie się mieszka,  wszędzie są takie miejsca, które warto poznać, i ludzie, którzy chcą przeżyć coś niezwykłego. Biletem do tej przygody jest ciekawość i otwarta głowa. Już teraz ogłaszamy: będzie się działo!

A wszystko będziemy relacjonować na stronie www.stylowoprzylapani.pl .

Link do filmu inicjującego nasze działania pod szyldem Moja Miejska Przygoda:

 

W rolach głównych:

Kinga Załęska, projektantka oryginalnej biżuterii

Absolwentka Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru
w Krakowie, mieszka i tworzy w Warszawie. W swojej pracy kieruje się niezawodnym instynktem, a w tworzeniu pomaga jej wyjątkowy temperament. Jej projekty to, jak sama mówi, synteza zapachów, światła i emocji ubranych w zamszowe lub błyszczące materiały, czasem pastelowe, a innym razem drapieżnie kontrastowe. Dodatki są zainspirowane subtelną grą organicznych skojarzeń i nawiązują do estetyki kobiecego ciała. Ich charakter proponuje nieoczywiste podejście do akcesoriów ? bransoletka czy naszyjnik mają istotny głos we współtworzeniu końcowej stylizacji i wyeksponowaniu osobowości użytkownika.

Damian Drobyk, pasjonat kolarstwa górskiego

Urodził się i mieszka w Jeleniej Górze. Od wielu lat aktywnie uprawia kolarstwo, turystykę górską oraz narciarstwo zjazdowe. Z wykształcenia jest ratownikiem medycznym. Bierze udział
w zawodach rowerowych i organizuje wyprawy przez europejskie przełęcze powyżej dwóch tysięcy metrów. Wraz z końcem marca Damian podjął kolejne wyzwanie i teraz jest w trakcie zdobywania najwyższych szczytów Irlandii, Irlandii Północnej, Szkocji, Walii oraz Anglii. Później wybiera się w długą wyprawę do Indii. Podczas podróży towarzyszy mu jedynie rower oraz smartfon i tablet HTC.

 

Vidzisz, fotograf

24-letni kolekcjoner, fotograf. Kefiry i bułki woli trzymać
w sklepie, bo lodówkę wypełnił negatywami i polaroidami. Platonicznie kocha Trenta Parke?a i Bruce?a Gildena. Zmienia rowery jak rękawiczki. Rękawiczek nie zmienia, bo gubi. Warszawiak, hipster, test editor.

Miejska przygoda dla zajawkowiczów

Projekt adresowany jest do wszystkich, dla których w życiu najważniejsza jest pasja! Do tych, którzy lubią dobrze się bawić i eksplorować swoje miasto w poszukiwaniu ciekawych miejsc oraz przygód. Został stworzony po to, by inspirować ludzi do twórczych aktywności i pokazywać,
w jaki sposób mogą je realizować z pomocą smartfona HTC One X.  Ambasadorowie projektu: Kinga Załęska, Damian Drobyk i Vidzisz przez kolejne cztery tygodnie będą przygotowywać reportaż o swoim (nie)codziennym życiu. Przyjrzymy się ich ciekawym pasjom, pracy oraz przygodom dziejącym się zarówno w wielkim mieście, jak i na zboczach wielkich szczytów górskich. ? W każdej z tych chwil będzie im towarzyszył najnowszy smartfon HTC One X,
za pomocą którego stworzą fotograficzną dokumentację inspirowaną trzema obszarami życia codziennego ? pokażą nam swoją pracę, pasje oraz inspiracje. Zobaczymy świat widziany oczami kilku młodych ludzi, którzy mają ciekawy pomysł na siebie. Cała trójka postara się zainspirować wszystkich do twórczych poszukiwań własnych zajawek ? mówi Agata Cichowicz, Marketing Manager HTC.

Stylowo Przyłapani mają HTC One X

Będzie wiele świetnych zdjęć, mnóstwo niebanalnych aktywności i dobra zabawa, w której wszyscy mogą wziąć udział. W trakcie trwania projektu każdy będzie miał szansę wygrać niezwykły HTC One X! Zostanie ogłoszony ogólnopolski konkurs fotograficzny, a zadaniem konkursowym będzie zrobienie ciekawego zdjęcia ulubionemu miejscu w swoim mieście. Najciekawsze fotografie nagrodzone zostaną smartfonem i będą prezentowane podczas imprezy zwieńczającej projekt, która odbędzie się w drugiej połowie czerwca. W ramach tego wydarzenia odbędzie się również wystawa fotografii, które zostaną wykonane przez ambasadorów projektu w czasie jego trwania. Warto mieć oczy i uszy szeroko otwarte i być na bieżąco!

 

Wszelkich szczegółów i aktualności należy szukać na stronach: projektu ? www.stylowoprzylapani.pl oraz patrona medialnego ? www.mowianamiescie.pl

Aktualności