HTC prezentuje: projekt Meet up

Jeśli chcesz przeżyć niesamowitą przygodę i udokumentować ją najnowszym telefonem z serii HTC One, już dziś stwórz swoją fotoinspirację, w której pokażesz nam, co Cię cieszy i interesuje. Nagrodą jest uczestnictwo w jednym z ekscytujących wydarzeń, takich jak Orange Warsaw Festival, Noc Muzeów czy koncert Foster the People. Nie zwlekaj i daj sobie szansę na przeżycie niezwykłej przygody z HTC One!

 

Ten projekt jest dla Ciebie!

Meetupy trwać będą od 7 maja do 30 czerwca, a wśród propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Projekt to zbiór ponad 20 wydarzeń, takich jak Orange Warsaw Festival, warsztaty multimedialne z Maćkiem Szupicą, wystawy w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, warsztaty z sitodruku, Festiwal Filmów Dokumentalnych, koncerty Marcusa Millera, Macy Gray i Foster the People, Extremizer Motor Show na lotnisku w Rudnikach, streetartowa wycieczka po ciemnych stronach Katowic z Raspazjanem, warsztaty fotograficzne. Uff, sporo tego!

 

Co zrobić, żeby wziąć w nim udział

Przygotuj swoją kreatywną biografię, w której powiesz nam, kim jesteś, co Cię bawi, co Cię kręci, co chcesz przeżyć, i wyślij na adres: meetup@feelthebeat.pl. Pamiętaj, aby w tytule e-maila napisać, w którym wydarzeniu chcesz wziąć udział. Aktualizacje na temat eventów będą pojawiały się na fan page?u HTC dwa razy w tygodniu.

 

Osoby, które przedstawią się nam w najbardziej inspirujący/ kreatywny sposób, wezmą udział we wskazanym wydarzeniu oraz otrzymają na ten jeden dzień telefon z serii HTC One do przetestowania. ? W czasie wydarzenia z jego pomocą będą robić zdjęcia, kręcić filmy i przeżywać niezwykłe chwile. Poszukujemy ludzi, którzy spragnieni są nowych wrażeń, są pełni energii i którzy podzielą się z nami swoimi doświadczeniami. Osobista rekomendacja naszych konsumentów to siła marki HTC ? mówi Agata Cichowicz, Marketing Manager Poland.

Aktualności Internet telekomunikacja