Promocja tabletu Intuos4 – Meet the Masters

Wacom ogłasza dziś promocję tabletu piórkowego Intuos4 pod hasłem ?Poznaj Mistrzów ? Meet the Masters?. Obejmuje ona połączenie doskonałego narzędzia z know-how dla kreatywnych profesjonalistów.

Przy zakupie tabletu piórkowego Intuos4 klienci otrzymają bezpłatną płytę DVD z ponad 10 godzinami profesjonalnych tutoriali, które zostały stworzone przez 13 międzynarodowych ekspertów w dziedzinie cyfrowego przetwarzania obrazów, projektowania, ilustrowania, grafiki 3D i animacji. Seria DVD została opracowana, aby pomóc użytkownikom zdobyć nowe umiejętności w zakresie tworzenia cyfrowych treści (digital content creation, DCC) podczas pracy z tabletem Intuos4. Wartość płyty DVD ‘Meet The Masters? w sklepie Wacom eStore to 79,95 Euro.
Opracowany przy współpracy z video2brain, producentem angażujących filmów szkoleniowych, projekt ?Meet the Masters? firmy Wacom jest idealnym rozwiązaniem dla entuzjastów oraz zawodowych fotografów, rysowników i grafików, twórców 2D/3D. Seria składa się z trzech oddzielnych płyt DVD (w przypadku zakupu tabletu Intuos4 zestaw umieszczony został na jednej płycie) i obejmuje trzy tematy ? obrazu fotografia i edycja obrazu, cyfrowe rysunki, malowanie i ilustracja, projektowanie graficzne obrazów. Ponadto, znajdują się tam także porady dotyczące podstawowych ustawień dla modelu Intuos4.

Seria ?Meet the Masters? jest dostępna w trzech wersjach językowych: angielskiej, niemieckiej i francuskiej, a dodatkowo dostępne są również napisy w języku hiszpańskim i włoskim. W filmie występuje 13 prowadzących, z których każdy jest profesjonalistą w swojej dziedzinie, a wielu z nich jest wiernymi użytkownikami sprzętu Wacom. Liczba trenerów różni się w zależności od wersji językowej. Wersja angielska DVD oferuje szkolenia ze sławnymi ilustratorami, grafikami i artystami pracującymi w programie Photoshop, takimi jak Angie Taylor, Steve Caplin i Daniel Lieske.

Każda lekcja zawiera dokładnie przedstawione etapy tworzenia materiału przez trenera pracującego na tablecie piórkowym Intuos4. Dzięki temu oglądający ma możliwość nauki techniki stosowanej przez trenera. Tryb ?Watch&Work? umożliwia oglądającym śledzenie lekcji w małym oknie i jednoczesne wykonywanie ćwiczeń. Dodatkową funkcją jest możliwość tworzenia zakładek, które ułatwią oglądającym obserwowanie przebiegu kursu, zapamiętanie kiedy został przerwany oraz skorzystanie z trybu intensywnego.

Seria ?Meet the Masters? jest dostępna w jakości HD w trybie pełnoekranowym, dzięki czemu użytkownik może doświadczyć niesamowitych wrażeń podczas nauki. Aby skorzystać z wersji na tablety iPad lub smartfony iPhone wystarczy sczytać kod QR z opakowania.
Zobacz jak wygląda nauka z ?Meet the Master? :

Modele z serii Intuos4, w tym płyta DVD ?Meet The Masters?, są już dostępne, a ich ceny pozostają bez zmian: Intuos4 S: 224,90 Euro, Intuos4 M: 369,90 Euro, Intuos4 WL 399,90 Euro, Intuos4 L: 479,90 Euro i Intuos4 XL: 799,90 Euro.

DVD jest również dostępne oddzielnie w pakiecie (79.95 Euro) lub jako trzy osobne DVD (29.95 Euro każdy) ze sklepu internetowego Wacom eStore ?
Wacom Creative Pros na Facebooku: http://www.facebook.com/Wacomcreativepros.

Aktualności Elektronika Tablety