Nowy Samsung Wave

Samsung Electronics, lider rynku rozwiązań mobilnych zaprezentował telefon Samsung Wave 578 podczas Mobile World Congress 2011. Nowy model telefonu na platformie bada, wyróżnia się eleganckim, przyjaznym designem, ponadto wykorzystuje technologię Near Field Communication (NFC).

Telefon Samsung Wave 578 stanowi innowację wśród telefonów komórkowych korzystających z platformy bada. Udoskonalone funkcje łączności, wygląd i funkcje komunikacji społecznościowej tego modelu odzwierciedlają zaangażowanie firmy Samsung w demokratyzację rynku smartfonów, dzięki której użytkownicy na całym świecie uzyskują dostęp do urozmaiconych treści i doświadczeń ? powiedział J.K. Shin, Prezes i Dyrektor Działu Komunikacji Mobilnej w Samsung Electronics.

Samsung Wave 578 wyposażony jest w technologię Near Field Communication (NFC), która pozwala użytkownikom korzystać z wielu innowacyjnych usług, takich jak mikropłatności, płacenie telefonem w sklepach i środkach komunikacji miejskiej, odczytywanie informacji z tagów NFC, odbieranie kuponów na telefon komórkowy itp.
Użytkownicy Samsung Wave 578 mogą korzystać z najszybszej dostępnej transmisji danych. Dzięki technologiom Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 3.0 i USB 2.0 wymiana danych jest niezwykle szybka i prosta.

Zaokrąglone krawędzie wokół metalicznej obudowy nadają aparatowi ergonomiczny kształt i sprawiają, że Samsung Wave 578 pewnie leży w dłoni. Telefon nie zastępuje formą funkcjonalności, lecz doskonale łączy w sobie elegancki wygląd z zaawansowanymi technologiami.
Usługa QuickType t9 Trace pozwala wprowadzać tekst od dwóch do trzech razy szybciej niż standardowo i dostępna jest w ponad 75 językach. Dzięki niej wpisywanie tekstów jest znacznie wygodniejsze i odbywa się z większą dokładnością. Samsung Wave 578 wyposażony jest również w technologię multi-touch umożliwiającą powiększanie i zmniejszanie obrazu poprzez ?szczypanie? ekranu, dzięki czemu przeglądanie galerii zdjęć staje się jeszcze prostsze.

Wykorzystywana w Samsung Wave 578 technologia Rich Communication Suite (RCS) wspiera obsługę wielu form komunikacji. Użytkownicy mogą dzielić się treściami podczas rozmowy telefonicznej lub wysyłać wiadomości do kilku znajomych jednocześnie. Funkcjonalność telefonu zwiększa dodatkowo integracja z serwisami społecznościowymi. Dzięki łączeniu kontaktów z różnych portali, takich jak Facebook czy Twitter, użytkownicy mogą skupić uwagę na ludziach, którzy są dla nich najważniejsi. Funkcja Push IM daje użytkownikom telefonu Samsung Wave 578 dostęp do wiadomości w wybranym przez nich miejscu i czasie.
Z Samsung Apps, zintegrowanego sklepu z aplikacjami dostępnego z telefonu oraz przez Internet, użytkownicy mogą w łatwy sposób pobierać mnóstwo aplikacji. Dzięki nieprzebranej liczbie gier, aplikacji nawigacyjnych, społecznościowych, zdrowotnych, lifestylowych i e-booków możliwych do pobrania z Samsung Apps, użytkownicy telefonu Samsung Wave 578 mają natychmiastowy dostęp do bogatego świata ekscytującej rozrywki.
Samsung Wave 578 wystawiony będzie podczas targów Mobile World Congress w Barcelonie w Hali 8.

Aktualności telekomunikacja