Nowa odsłona tabletu firmy Tracer – OVO 1.2

Po sukcesie Tracer OVO, producent wprowadza do sprzedaży tablet w nowej rewizji – OVO 1.2. W drugiej odsłonie tabletu znajdziemy między innymi wygodne przyciski dotykowe oraz dołączoną do zestawu przejściówkę miniUSB na USB, umożliwiającą podłączenie pamięci masowych, modemów 3G oraz innych urządzeń z interfejsem USB.

Tracer OVO 3.0
Tracer OVO 3.0

OVO 1.2 pracuje pod kontrolą najnowszego systemu Android 4.0.3. Jest wyposażony w wydajne podzespoły – procesor o taktowaniu 1,2GHz ze zintegrowanym procesorem graficznym 400MHz z obsługą Open GL, 512MB pamięci DDR3 oraz 8GB pamięci flash. Siedmiocalowy ekran pojemnościowy z funkcją multitouch, wbudowany czytnik kart micro SD czy moduł Wi-Fi to kolejne zalety tabletu. Tracer OVO znakomicie sprawdzi się jako przenośna konsola do gier, odtwarzacz filmów w standardzie Full HD 1080p czy czytnik e-booków. Wbudowany akcelerometr automatycznie wykrywa pozycję urządzenia i pozwala na sterowanie jego funkcjami za pomocą ruchu, co znacznie potęguje wrażenia z gry i zapewnia komfortową rozrywkę. Dodatkowo OVO 1.2 jest wyposażony w złącze HDMI, które umożliwia przesyłanie obrazu bezpośrednio do monitora, telewizora czy projektora. Tablet – z najnowszą aktualizacją systemu Android – oferuje również pełny dostęp do internetowego sklepu z aplikacjami Google Play.

Producent przygotował dla użytkowników tabletu dedykowaną stronę internetową, na której znajdą oni nie tylko specyfikację techniczną urządzenia, ale także opis wszystkich dostępnych funkcji i szczegółową instrukcję obsługi. Na stronie producent udostępnił również kolejne aktualizacje systemu Android 4.0.3. zarówno dla modelu OVO, jak i OVO 1.2, umożliwiające m.in. korzystanie ze wszystkich aplikacji dostępnych w sklepie Google Play.

Tablety z serii OVO dostępne są w sprzedaży w sklepach Carrefour, TESCO, Komputronik, EURO RTV AGD, MEDIA EXPERT, ALSEN, Merlin i wielu innych.

Sugerowana cena detaliczna producenta wynosi 449 zł, jednak w wybranych sieciach tablety dostępne są w cenie promocyjnej już od 399 zł.

Aktualności Android Elektronika Hardware Tablety