Nielimitowane połączenia i SMS do wszystkich mobilnych sieci w Polsce

Play wprowadza rewolucyjną Formułę 4.0, czyli nielimitowane połączenia ze wszystkimi sieciami komórkowymi w ramach jednego abonamentu. Koniec z tradycyjnym podziałem na połączenia w sieci i poza sieć! PLAY znowu zmienia rynek!
PLAY od swojego startu w 2007 roku specjalizuje się w zmianach i bardzo konkurencyjnej polityce cenowej. Klienci PLAY zawsze dostają więcej. 30 marca 2012 PLAY po raz kolejny rewolucjonizuje rynek. To, co było niemożliwe lub zarezerwowane tylko dla wybranej grupy klientów staje się nowym standardem dostępnym dla każdego.
Sieć Play, jako pierwsza w Polsce proponuje swoim klientom wyjątkowe oferty zapewniające absolutną wolność komunikacji głosowej z użytkownikami wszystkich sieci komórkowych w kraju. A wszystko w ramach stałej i atrakcyjnej opłaty 79 zł (w promocji dla Klientów przenoszących numer z abonamentu od innych operatorów, którzy zdecydują się na e-fakturę) abonent otrzymuje nielimitowane połączenia ze wszystkimi użytkownikami telefonów komórkowych w Polsce oraz SMS/MMS bez ograniczeń.
W cenie pierwszego abonamentu przyznawany jest również pakiet 200 MB na bezpieczną transmisję danych. Po wykorzystaniu pakietu dodatkowe opłaty nie są naliczane, jednak prędkość transmisji ulega zmniejszeniu. Przez trzy pierwsze miesiące abonent otrzymuje również bezpłatne i nielimitowane połączenia na numery stacjonarne.
Formuła 4.0, to nie tylko wolność komunikacji głosowej. W cenie 99 zł miesięcznie klient otrzymuje nielimitowane połączenia i SMS/MMS ze wszystkimi sieciami komórkowymi oraz pakiet 2GB do wykorzystania na transmisję internetową. Szczegóły taryfy przedstawione zostały poniżej.
FORMUŁA 4.0 Super Promocja dostępna dla:

 • Klientów przenoszących numer z abonamentu od innych operatorów
 • Dla Abonentów przedłużających umowę

  Formuła 4.0 ? super promocja

  Promocje bez telefonu

  Nazwa promocji

  Super FORMUŁA  4.0 (79)

  Super FORMUŁA  4.0 z 2 GB (99)

  z elektroniczną fakturą

  79 zł

  99 zł

  z fakturą papierową

  89 zł

  109 zł

  Minuta do wszystkich sieci

  0 zł

  SMSy/MMSy do wszystkich sieci

  0 zł

  Nielimitowane połączenia na numery stacjonarne

  Nielimitowane połączenia na numery stacjonarne przez 3 m-ce potem 7 zł. Jeżeli usługa nie jest aktywna, koszt minuty na stacjonarne wynosi 19 gr.

  Pakiet Internet

  200 MB przez 1 m-c potem za 7 zł

  2 GB

  FORMUŁA 4.0 Standardowa promocja dostępna dla:

  • Dla wszystkich, których nie obejmuje Super Promocja

   Formuła 4.0 ? standard

   Promocje bez telefonu

   Nazwa promocji

   FORMUŁA  4.0 (89)

   FORMUŁA  4.0 z 2 GB (109)

   z elektroniczną fakturą

   89 zł

   109 zł

   z fakturą papierową

   99 zł

   119 zł

   Minuta do wszystkich sieci

   0 zł

   SMSy/MMSy do wszystkich sieci

   0 zł

   Nielimitowane połączenia na numery stacjonarne

   Nielimitowane połączenia na numery stacjonarne przez 3 m-ce potem 7 zł.

   Jeżeli usługa nie jest aktywna, koszt minuty na stacjonarne wynosi 19 gr.

   Pakiet Internet

   200 MB przez 1 m-c potem za 7 zł

   2 GB

   Darmowa usługa Free Zone (dla taryf z obligatoryjnym pakietem danych). Czym jest Free Zone?

   • To usługa promocyjna zapewniającą nieograniczony dostęp do komponentów własnych (bez elementów reklamowych i linków zewnętrznych) portali: Facebook.com, NK.pl, Linkedin.com, Goldenline.pl, Onet.pl (z wyłączeniem serwisu Onet.VOD), Zumi.pl i Sympatia.pl
   • Produkt jest dostępny, jako usługa dodana, włączana i wyłączana na żądanie Klienta, w dowolnym momencie trwania umowy
   • Usługa jest bezpłatna.
   • Z punktu widzenia konstrukcji ofert, usługa Free Zone zastępuje usługę Pakiet Społecznościowy (umożliwia podobnie jak PS dostęp do niektórych portali, jednak w szerszym zakresie)
   • Usługa jest przeznaczona tylko dla abonentów posiadających konstrukcję promocji typu All Inclusive oraz FORMUŁA 4.0, w których Klienci posiadają obligatoryjnie włączony pakiet danych przez cały okres trwania umowy;
   • Dotychczasowi Klienci typu All Inclusive mają możliwość włączenia usługi FreeZone i korzystania z jej benefitów – w tym czasie, ich usługa Pakiet Społecznościowy (darmowy dostęp do portali Facebook, Nasza Klasa o podobnej funkcjonalności) zostanie uśpiona i przywrócona w momencie rezygnacji z Free Zone. Na fakturze pojawią się natomiast obie usługi, obie po cenie 0 zł.
   • Usługa nie jest dostępna dla Klientów Play Online

   Powyższe informacje dotyczą oferty bez terminalowej. Umowa trwa 12 miesięcy.
   Wprowadzając ofertę Formuła 4.0 Play umacnia pozycję najszybciej rozwijającego się operatora w Polsce.

Aktualności telekomunikacja