Abonament i przeniesienie numeru w Plusie

Plus podobnie jak inni operatorzy sieci komórkowych posiadają w swojej ofercie różne rodzaje abonamentu. Możemy u nich dostać abonament telefoniczny, internet, a także pakiet rodzinny z telewizją. Plus oferuje także sam abonament, bez urządzeń. Więc możemy zamówić abonament telefoniczny bez telefonu albo internet bez modemu. Dla osób, którym nie zależy na urządzeniach to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ płacą tylko za świadczone usługi. W dodatku za sam abonament takie osoby zapłacą mniej.

plus - przeniesienie numeru

Przeniesienie numeru

W Plusie mamy możliwość zmiany dotychczasowej umowy z siecią. Jeśli korzystaliśmy z usług na kartę lub jeśli mieliśmy umowę na MIX-a możemy, bez zmiany numeru, przejść na umowę abonamentową. Możemy także przejść z innej sieci do Plusa zachowując dotychczasowy numer. To świetne rozwiązanie, ponieważ często okazuje się, że nie chcemy zmieniać numeru. To wiąże się z wieloma niedogodnościami. Musimy skopiować wszystkie kontakty, musimy także powiadomić wszystkich znajomych o zmianie numeru, a to nie jest nic przyjemnego, ponieważ zabiera dużo czasu i jest monotonne. Dlatego coraz więcej osób korzysta z możliwości przeniesienia numeru. Zmieniamy usługodawcę i zachowujemy przy tym wszystkie kontakty i numer telefonu.

Umowa MIX

Umowa MIX jest specyficzną umową, ponieważ łączy abonament z numerami na kartę. W jaki sposób? Przy umowie MIX podpisujemy umowę ? zobowiązanie do regularnego doładowywania konta stałą kwotą. Co prawda możemy doładować konto każdą kwotą, ale mamy ustanowioną minimalną kwotę, która przedłuża nam ważność konta o miesiąc. Znamy to z oferty numeru na kartę. Tu się nic nie zmienia, doładowujemy konto, aby mieć środki na nim i móc korzystać z dostępnych usług. Natomiast samą umowę, którą podpisujemy, uważa się jako umowę abonamentową. Podajemy w niej nasze dane, więc numer jest przypisany do konkretnej osoby i ta osoba w pełni odpowiada za ten numer. Umowy były bardzo popularne wśród klientów Plusa za względu na ich ciekawe taryfy, z których bardzo chętnie wszyscy korzystali. Jednak obecnie umowy MIX nie są już tak pożądane, ponieważ w tej samej cenie możemy dostać bardzo atrakcyjną ofertę abonamentu.

Umowa abonamentowa

Abonament w Plusie można zamówić taniej, ale pod warunkiem, że jest to abonament bez telefonu. Abonament z telefonem jest dużo droższy, jego ceny zaczynają się od 60zł. Natomiast abonament bez telefonu możemy nabyć za 29.99zł. miesięcznie. To bardzo korzystna oferta, bo za niską kwotę możemy rozmawiać bez limitu ze wszystkimi numerami niezależnie od sieci. Czyli jeśli mamy znajomego w Orange i znajomego w Plusie, to możemy rozmawiać bez limitu z jednym i drugim, ponieważ nasz abonament obejmuje także rozmowy poza siecią Plus.

http://www.finmarket.pl/telefony/oferty/bez-telefonu

Aktualności telekomunikacja