Najtańszy internet mobilny od Cyfrowego Polsatu

Cyfrowy Polsat przedstawił swoją najnowszą ofertę internetową. Ofertą, która się wyróżnia jest szybki Internet mobilny za 14,90 zł – czyli najtaniej na rynku. Dodatkowo dostępny jest Internet LTE za 29,90 zł.

Nowością w ofercie internetowej Cyfrowego Polsatu jest szybki Internet z Pakietem 1 GB za jedyne 14,90 zł miesięcznie, bez ograniczeń prędkości, oferowany w technologii HSPA+, będący aktualnie najtańszym rozwiązaniem na rynku.

– To z pewnością propozycja na każdą kieszeń! Została przygotowana z myślą o początkujących użytkownikach, którzy korzystają z Internetu w podstawowym zakresie ? używają pocztę elektroniczną, przeglądają ulubione strony WWW czy piszą bloga. Teraz takie osoby mogą poznać możliwości Internetu mobilnego bez ryzyka finansowego. Co ważne – bez ograniczeń prędkości. To również doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy na co dzień korzystają na przykład ze stacjonarnego łącza, a Internet mobilny chcą mieć ze sobą w wyjątkowych sytuacjach ? mówi Beata Białkowska, Dyrektor Marketingu Cyfrowego Polsatu.

W ramach bonusu, do Pakietu 1 GB każdy nowy klient otrzyma bezpłatnie usługę ?Darmowe Noce? przez okres 3 miesięcy. Po tym czasie abonent może włączyć ?Pakiet Nocny?, uiszczając  10 zł miesięcznie.

Klienci, którzy wybiorą ofertę z modemem mogą liczyć nie tylko na atrakcyjne opłaty abonamentowe, ale także na jeszcze większe pakiety danych niż dotychczas. Poza Pakietem 1 GB, internauci mają do wyboru jeszcze 5 innych ? od Pakietu 3 GB do Pakietu 25 GB.

W ramach aktualnej oferty operator reaktywował Pakiet 3 GB za jedyne 29,90 zł miesięcznie, w superszybkiej technologii LTE. Dwa kolejne poziomy pakietów zostały powiększone. W efekcie bardziej zaawansowani internauci zyskają teraz dostęp do Pakietu 7GB (dodatkowe 2 GB) za jedyne 49,90 zł i Pakietu 13 GB (zamiast dotychczasowych 10 GB) za 69,90 zł. Ostatnie dwa, najwyższe pakiety – Pakiet 17 GB i Pakiet 25 GB – dedykowane są dla użytkowników, którzy nie potrafią sobie wyobrazić życia bez stałego dostępu do Internetu.

Od Pakietu 3 GB wzwyż klienci mogą wybierać między technologią HSPA+ i superszybką LTE, a usługa ?Darmowe Noce?, czyli pakiet dodatkowych 50 GB do wykorzystania w godzinach 24.00-8.00, jest bezpłatna.  Operator w swojej ofercie proponuje kilka modeli modemów i routerów, które dostępne są zarówno w opcji na własność, jak i udostępnienie. Ceny sprzętu w obu przypadkach zaczynają się już od złotówki i zależą od wybranego przez klienta pakietu.

Cyfrowy Polsat oferuje atrakcyjną promocję także dla wszystkich klientów, którzy zdecydują się na korzystanie z dwóch usług jednocześnie ? telewizji i Internetu. Razem z telewizją użytkownicy usługi Internet mogą otrzymać co miesiąc w prezencie nawet do 5 GB danych więcej, w zależności od posiadanego pakietu telewizyjnego – abonenci Pakietu Familijnego HD otrzymają plus 3 GB, a osoby posiadające ofertę Premium ? zyskają dodatkowe 5 GB. Gratisowe gigabajty są dostępne niezależnie od wybranego pakietu danych ? także dla użytkowników najtańszej opcji, Pakietu 1 GB. Oznacza to, że posiadacz telewizji Cyfrowego Polsatu może już za 14,90 zł miesięcznie dostać nawet 4 lub 6 GB co miesiąc. Co ważne, będąc abonentem jednego pakietu telewizyjnego i kilku usług internetowych, klient może skorzystać z przysługujących mu benefitów na wszystkich swoich umowach na Internet.

 

Odświeżeniu została poddana także oferta ?Internet dla każdego ? tylko SIM?. Propozycję dla użytkowników posiadających własny sprzęt (m.in. modem, laptop, tablet czy netbook pracujące w technologii LTE 1800 MHz lub HSPA+ 900 MHz) również  dostosowano do zmian wprowadzonych w ofercie podstawowej. W opcji ?Internet dla każdego ? tylko SIM? obowiązuje aktualnie 6 poziomów abonamentowych, gwarantujących dostęp do określonego pakietu danych.

Chcesz otrzymywać aktualizacje ? Zapisz się.

Aktualności Internet telekomunikacja