Microsoft Office 2019 Home Student

Samą nazwę Microsoft Office z pewnością zna większość użytkowników komputerów pc. To chyba najpopularniejszy pakiet biurowy znajdujący się na prawie każdym komputerze pc. Umożliwia on tworzenie oraz edytowanie dokumentów, tworzenie prezentacji multimedialnych. Skierowany jest nie tylko do użytkowników domowych, ale także do bardziej zaawansowanych osób, które mogą wykorzystać go do budowy baz danych czy projektowania katalogów. Jednak jest to nieliczne grono, dlatego Microsoft postanowił wypuścić uproszczony pakiet, który kryje się pod nazwą Microsoft Office Home Student. 

Jeżeli zdecydujemy się na ten pakiet otrzymamy trzy najbardziej popularne programy: Word, Excel oraz PowerPoint. Pakiet microsoft office home student często mylony jest z Office 365 Education. Ten drugi to program, który udostępniany jest placówkom edukacyjnym, szkołom i uczelnią na zasadach specjalnej licencji. 

microsoft home office

Opcje łatwego tworzenia animacji 

Zmiany możemy dostrzec także w programie PowerPoint. I to pozytywne zmiany, które szczególnie docenią osoby, które tworzą profesjonalne prezentacje i używają tego programu często. Już nie musisz szukać programów alternatywnych. PowerPoint jest w pełni funkcjonalnym programem, który dorównał jakością do pozostałych narzędzi. Wprowadzona została możliwość dodawania do prezentacji obiektów 3D oraz filmów w rozdzielczości 4K. Informacja dla bardziej zaawansowanych użytkowników: jest także możliwość pracy z ikonami oraz elementami SVG. 

Dlaczego warto zainteresować się pomocą wizualnych wykresów timeline?

Osoby, które na co dzień pracują z danymi z pewnością docenią ułatwienia dostępu, które dodano do Excela. Jedną z nich jest możliwość uzupełnienia arkusza o mapę oraz oś czasu. Niby nic, niby mała rzecz, ale niezwykle funkcjonalna. Brak osi czasu użytkownicy dostrzegali już od jakiegoś czasu, a bardziej zdesperowani decydowali się nawet na zakup płatnych szablonów, które były dostępne na rynku. Na szczęście, teraz ta opcja jest już dostępna w Excelu. 

Jakie dodatkowe ułatwienia odnajdziemy w pakiecie Office?

Zmiany nie ominęły też popularnego edytora tekstu Word. Choć są niewielkie to niezwykle funkcjonalne i podnoszące komfort pracy. Chodzi dokładniej o możliwość przełączenia edytora w tryb pracy nocnej. Wielu z nas często pracuje po zmroku lub w niedoświetlonych pomieszczeniach, szczególnie zimą. Taka mała rzecz pomoże ochronić wzrok. Metamorfozę przeszedł także program Outlook, który służy do wysyłania wiadomości e-mail. Po zmianach zyskaliśmy możliwość zaplanowania przesyłki w czasie oraz włączenia powiadomień dotyczących dostarczenia przesyłki. Teraz doskonale wiemy czy nasza widomość doszła oraz kiedy została odczytana. 

Ile kosztuje pakiet Microsoft Office 2019 home?

Pakiet Office nie jest najtańszą opcją to fakt. Jednak tego, że jest najlepszym pakietem nie można mu odmówić. Dostępny jest w kilku konfiguracjach, więc z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. Dla osób codziennie korzystających z programów do edytowania treści jest to zakup konieczny i z pewnością znacznie ułatwi im pracę. Istnieje możliwość skorzystania z darmowej wersji próbnej niektórych produktów. Szczegółowy cennik dostępny jest na stronie producenta

Jak wygląda instalacja pakietu?

Jeżeli zdecydujemy się na zakup microsoft office 2019 home & student otrzymujemy klucz dostępu, który niezbędny jest do instalacji programu. Sama instalacja jest intuicyjna i z pewnością poradzi sobie z nią nawet niezbyt doświadczony użytkownik komputerów. 

Aktualności Software