Konkurs dla użytkowników systemu Android

The Tomorrow Talks to międzynarodowy wideo-konkurs, w którym studenci z 15 wybranych uczelni na całym świecie, zaprezentowali innowacyjne pomysły na rozwiązania jutra dla użytkowników systemu Android. Na stronie www.thetomorrowtalks.com można zobaczyć ponad 200 filmików z całego świata, których autorzy walczą o wielki finał w Innsbrucku. Zapraszamy do głosowania na polskie drużyny!

 

W konkursie bierze udział 5 polskich uczelni wyższych, z których studenci przygotowali filmy
z propozycjami innowacyjnych rozwiązań.  Można na nie głosować do 10 czerwca, zarówno
za pomocą strony www.thetomorrowtalks.com oraz przez profil na Facebooku www.facebook.com/thetomorrowtalks. Każde ?polubienie?, komentarz, pokazanie znajomym, obejrzenie i inne formy interakcji za pośrednictwem mediów społecznościowych wpłyną na specjalnie zaprojektowany ranking zgłoszeń, nazwany Indeksem Mediów Społecznych. Zespół, który w danym kraju uzyska najwyższą pozycję w rankingu, zakwalifikuje się do międzynarodowego finału. Odbędzie się on 29 czerwca w austriackim Innsbrucku.

Podczas tego wydarzenia, które będzie relacjonowane na żywo, międzynarodowy panel i publiczność wybiorą głównego zwycięzcę. Zwycięski zespół wyjedzie w 10-dniową podróż marzeń w wybrane przez siebie miejsce. Zostanie także zaproszony do współpracy  z ekspertami HTC i  przekształcenia swojego pomysłu  w możliwe do zastosowania w telefonach rozwiązanie ? mówi Agata Cichowicz, Marketing Manager HTC.

A jakie rozwiązania jutra zaproponowali studenci? Można wśród nich wymienić: telefon reagujący
na gwizd, system pomagający niewidomym poruszać się po mieście, aparat ładujący baterię podczas spaceru, czy telefon spadający na tył, a nie na delikatny ekran.

 

Głosuj i wygrywaj nagrody

Dodatkowo każdy, kto odwiedzi stronę internetową, może również stać się zwycięzcą. Co tydzień,
w każdą niedzielę można wygrać dwa nowe modele telefonów HTC. Podczas finału będzie także możliwość zawalczenia o nagrodę główną dla głosujących, czyli opłacenie przez HTC całorocznego czynszu za mieszkanie.

HTC Tomorrow i projekt The Tomorrow Talks

Konkurs HTC Tomorrow Talks jest częścią programu HTC Tomorrow, zainicjowanego przez HTC, światowego lidera w dziedzinie mobilnych innowacji i designu. HTC Tomorrow umożliwia młodym ludziom wgląd w świat mobilnego biznesu oraz daje kreatywnym studentom możliwość zdobycia doświadczenia marketingowego, poprzez stanie się ambasadorami HTC na swojej uczelni. W tym programie studenci mają okazję nauczyć się samodzielnie prowadzić działania w dziedzinie badań rynku, zarządzania projektami, sponsoringu oraz zarządzania eventami, co będzie stanowić wartościowy wpis w życiorysie zawodowym.

 

Zapraszamy na stronę www.thetomorrowtalks.com i na profil www.facebook.com/thetomorrowtalks

Aktualności Android Aplikacje Internet