Jeden z pierwszych telefonów VoIP z Androidem już w Polsce!

W ofercie katowickiego resellera i partnera Ubuquiti, pojawił się nowoczesny telefon w technologii VoIP (Voice Over Internet Protocol), który oparty jest na systemie Android KitKat 4.4.2. Jest to unikatowe połączenie telefonu stacjonarnego ze smartphonem, gdyż urządzenie posiada multidotykowy ekran High-Definition.


Twórcą urządzenia jest  firma Ubiquiti. Na swoim koncie mają szereg wdrożeń sieciowych, od branży edukacyjnej po tor wyścigów NASCAR. Tym razem dołożyli wszelkich starań, by ?biurkowy smartphone? przykuwał uwagę zarówno swoją funkcjonalnością, jak i wykonaniem.
?UniFi VoIP to telefon, który wprowadza na wyższy poziom zarządzanie kontaktami. Książka adresowa, aplikacje i dotykowy ekran w jednym urządzeniu pozwalają na swobodną komunikację, zarówno w firmie, jak i w domu. Cieszymy się, iż współpraca z taką firmą jak Ubiquiti daje nam możliwość promowania tak ciekawych i rzadko spotykanych artykułów.? – przekonuje Adam Wawrzynek, Project Manager Ubiquiti.

VolP Phone

Telefon można bardzo łatwo podpiąć do sieci wraz z innymi produktami Ubiquiti, stworzonymi do zarządzania siecią tj. routery, switche i access pointy, tak by stworzyć kompletny system administrowania środowiskiem informatycznym w firmie.
Telefon dostępny jest w trzech wersjach – podstawowej z pięciocalowym ekranem, 5? rozszerzonej z dodatkami: kamera (HD750p), Bluetooth 4.0 oraz WiFi 802.11 oraz siedmiocalowej ze wszystkimi dodatkami. Wszystkie wersje posiadają 4GB pamięci wewnętrznej oraz 1GB pamięci RAM. Funkcjonalność modelu UniFi VoIP pozwala na kompletną obsługę biura, zarówno domowego jak i firmowego.

Więcej informacji można znaleźć na stronie:
www.senetic.pl

Aktualności Android telekomunikacja