Idealne pralki dla mężczyzny – TOP 3

Nie oszukujmy się – większość mężczyzn niechętnie wykonuje czynności domowe jak sprzątanie, gotowanie czy pranie. Producenci sprzętu elektronicznego starają się ułatwić im życie, opracowując coraz to nowsze technologie. Poniżej prezentujemy trzy modele pralek, dzięki którym pranie stanie się równie proste jak wyciskanie sztangi – oto model Electroluxa, Smart Touch od Cany i Quick Drive Samsunga.

Przekonamy Was, że nawet mężczyzna może spojrzeć na pralkę życzliwiej – może nie tak jak na nowy model samochodu lub smartfona, ale jednak. Najważniejsze, aby była funkcjonalna, prosta w obsłudze, a swoją pracę wykonywała szybko, cicho i sprawnie. Zapominalscy docenią też funkcję AddWash™, którą ma Samsung Quick Drive, bo mogą dorzucić ubranie już w trakcie prania. Oto nasz TOP 3 pralek dla mężczyzny.

Samsung Quick Drive

W pralce tej zastosowano rewolucyjną technologię Quick Drive. Samsung dokonał tego, o czym marzyli wszyscy faceci – panie stało się nawet o połowę krótsze. Model składa się z głównego bębna i tylnej płyty, które obracają się niezależnie od siebie, a wszelkie zabrudzenia są skuteczniej i szybciej usuwane.

Dzięki specjalnym rozwiązaniom skrócony został też czas wirowania oraz płukania. Z kolei dzięki rozwiązaniu Smart Control możesz sterować pralką z poziomu smartfona, co umożliwia jej obsługę zdalnie. Zaletą pralki Samsung Quick Drive jest możliwość dodawania ubrań przez dodatkowe drzwiczki AddWash już w trakcie prania – zapomniałeś o koszulce po powrocie z biegania lub meczu? Możesz zatrzymać pracę pralki, dodać brudne rzeczy i wznowić jej program tak po prostu.

Candy Smart Touch

Kolejną innowacyjną pralką jest        

Innowacyjną pralkę z funkcją Smart Touch oferuje także firma Candy. Tą inteligentną pralką można również sterować za pomocą swojego smartfona – idealne rozwiązanie dla mężczyzn, którzy nie rozstają się ze swoimi telefonami. Wystarczy pobrać specjalną aplikację na smartfona, która podpowie najbardziej odpowiedni program dla naszego prania i pozwoli zaplanować jego start i koniec. Dzięki aplikacji dowiemy się również tego jaki jest stan techniczny naszej pralki.

Ponadto przez aplikację można również skorzystać z praktycznych porad, które pozwolą zaoszczędzić czas i pozytywnie wpłyną na nasz budżet. Wybierając Quick Drive Samsunga czy Smart Touch od Cany, masz pełną kontrolę nad całym procesem prania.

Electrolux EWF1408WDL2

Kolejną propozycją dla mężczyzn jest pralka firmy Electrolux EWF1408WDL2. Jeśli zależy Ci na oszczędzaniu czasu, ten model ma funkcję Time Manager, dzięki której zaplanujesz cykl prania i dostosujesz go do swojego planu dnia – a nie odwrotnie.  Tak samo jak Samsung Quick Drive pralka Electrolux ma klasę efektywności energetycznej A+++, dzięki czemu oszczędza prąd i wodę podczas prania, co pozwala obniżyć rachunki za energię.

Pewnie jeszcze bardziej niż prania nie lubisz prasowania – funkcja „mniej zagnieceń” dostosuje parametry prania w taki sposób, aby były jak najmniej pogniecione. Wyprasujesz je znacznie szybciej! Możesz też wyprać w niej wełniane swetry, których w ogóle nie musisz prasować – Woolmark to światowy autorytet w dziedzinie ochrony wełny, a model Electroluxa zdobył certyfikat gwarantujący bezpieczne pranie wełnianych ubrań.

 

Agd Aktualności