Co potrafi robot sprzątający Samsung?

O robotach sprzątających mówi się coraz częściej. Są jednymi z tych urządzeń, które pragniemy mieć w naszych domach, a to głównie dlatego, że znacząco ułatwiają nam codzienne sprzątanie. Niezależnie od tego, czy posiadasz dzieci, mieszkasz ze zwierzętami, czy po prostu kochasz czyste wnętrza – wybierając robot sprzątający Samsung, szybko docenisz, że podłogi w Twoim domu prezentują się znacznie lepiej. Nie będzie zalegał na nich kurz czy brud. Ale co właściwie potrafi tego rodzaju sprzęt i co ma wpływ na jego cenę?

robot sprzątający samsung

Dlaczego kupujemy roboty sprzątające?

Roboty sprzątające posiadają wiele zalet, których często brakuje starszym modelom tego rodzaju urządzeń. Przede wszystkim sprawiły, że nie musimy już poświęcać wolnego czasu na sprzątanie, ponieważ równie dobrze możemy odpoczywać, podczas gdy robot zajmie się czyszczeniem podłóg. Poszczególne modele wyposażone są w specjalne stacje czyszczące, dzięki którym nawet opróżnianie pojemnika na kurz przestaje być problematyczne.

Im popularniejsze stają się roboty sprzątające, tym łatwiej znaleźć takie urządzenia, których ceny są dla nas przystępne. A to, ile musimy zapłacić za robota, jest zależne przede wszystkim od tego, w jakie funkcje został on wyposażony. Tych natomiast może być niezwykle wiele. Jednak im nowocześniejszy sprzęt, tym wyższa cena. Naprzeciw potrzebom konsumentów wychodzi jednakrobot sprzątający Samsung.

Smart odkurzacz w Twoim domu

Jeżeli wybierasz smart odkurzacz, to zapewne interesują Cię nowinki technologiczne i doceniasz ich obecność w Twoim życiu. To prawda, że niektóre sprzęty rzeczywiście są w stanie znacząco ułatwić nam codzienne funkcjonowanie. Na przykład odkurzanie potrafi zabierać wiele wolnego czasu, a jest ono konieczne zwłaszcza w momencie, gdy w domu są dzieci czy zwierzęta. Jest istotne także w przypadku alergików. Tymczasem smart odkurzacz to automatyczne urządzenie, które posprząta za Ciebie. Może to zrobić nawet w momencie, gdy nie ma Cię na miejscu. Wystarczy jedynie zaprogramować je we właściwy sposób, a po powrocie cieszyć się czystą podłogą.

Czym wyróżnia się Jet Bot Plus?

Smart odkurzacz to także Jet Bot Plus od marki Samsung. Urządzenie to zostało wyposażone między innymi w sensor LiDAR odpowiedzialny za obliczenie lokalizacji sprzętu i optymalizację możliwie najlepszej trasy. Jednocześnie czujnik LiDAR skanuje pomieszczenie, co pozwala na sprawne poruszanie się robota po domowych podłogach. Co jeszcze warto wiedzieć o Jet Bot Plus? Posiada szczotkę o wysokiej wydajności. Może czyścić zarówno dywany, jak i podłogi. Zbiera kurz i inne zanieczyszczenia. Na samej szczotce znajdziemy drobne włókna, które wykonane są z miękkich, tkanych materiałów, w tym także antystatycznego srebra.

Robot sprzątający Samsung wyposażony jest w stację czyszczącą, która ułatwia opróżnianie pojemnika. Jeżeli nie masz czasu nadzorować urządzenia podczas pobytu w domu, możesz zrobić to za pomocą telefonu, po zainstalowaniu specjalnej aplikacji.

Artykuł powstał we współpracy z Samsung.

Agd Aktualności