Hybryda telewizora i monitora biznesowego od Samsunga

Samsung wprowadza do sprzedaży nowy produkt przeznaczony dla firm, które chcą unowocześnić i uatrakcyjnić prezentację swojej oferty. Samsung Smart Business TV będący hybrydą telewizora konsumenckiego i monitora biznesowego pojawi się na rynku w połowie trzeciego kwartału tego roku.

Smart Business TV firmy Samsung został zaprojektowany z myślą o potrzebach osób prowadzących własny biznes, taki jak pub, restauracja czy sklep odzieżowy i chcących zmienić sposób prezentacji swojej oferty handlowej na bardziej atrakcyjny wizualnie z możliwością dynamicznej zmiany. Urządzenia Smart Business charakteryzuje połączenie cech typowego telewizora konsumenckiego z funkcjonalnością monitora biznesowego. W wyposażeniu znajdziemy więc oprócz typowego dla telewizora do użytku domowego kompletu złącz ? porty HDMI, RGB, gniazdo USB, tuner telewizyjny również uchwyt mocowania na ścianie. Tym samym, prowadząc własną działalność mamy możliwość korzystania z urządzenia jak z typowego telewizora ? wyświetlając wiadomości, filmy czy mecze.

Innym zastosowaniem Smart Business TV jest funkcja typowego monitora biznesowego (matryca LFD) prezentującego ofertę działalności, aktualne promocje, czy wiadomości w formie tekstu, wideo lub zdjęć. Dzięki temu oferta może być prezentowana jednocześnie z obrazem telewizyjnym, co znacznie zwiększa czas jej kontaktu z klientem. W przeciwieństwie do standardowych wyświetlaczy, obsługa nowego urządzenia Samsung jest bardzo prosta i intuicyjna. Treści do wyświetlenia możemy przygotować samodzielnie dzięki darmowej aplikacji MagicInfo Express, dostępnej zarówno na komputery PC jak i w wersji mobilnej. Za pośrednictwem aplikacji w kilku prostych krokach przygotujemy gotową do wyświetlenia prezentację. MagicInfo Express zawiera ponad 200 gotowych szablonów graficznych, specjalnie przygotowanych z myślą o poszczególnych branżach, np. odzieżowej czy gastronomicznej. Po wybraniu jednego z nich, wystarczy wpisać tekst oraz wybrać zdjęcia lub pliki wideo do wyświetlenia. Za pośrednictwem połączenia WiFi prezentacja zostanie przesłana do Smart Business TV.

Oprócz standardowej aplikacji na komputery PC, dostępna jest także mobilna wersja MagicINFO, której użyjemy na smartfonie czy tablecie. Za jej pomocą edycja wyświetlanych treści odbywać się będzie w czasie rzeczywistym bezprzewodowo ? dzięki wbudowanemu w monitor routerowi WiFi. Samodzielna obsługa Smart Business TV to nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy, które normalnie przeznaczone zostałyby na projekty graficzne i druk plakatów, czy ulotek.

Samsung Smart Business TV dostępny będzie w dwóch wielkościach przekątnej ekranu ? 40 oraz 48 cali. Znaczącymi zaletami urządzenia jest 16 godzinny tryb pracy i 3-letnia gwarancja, a także możliwość jego użytkowania zarówno w poziomie, jak i w pionie. Dodatkowo, w opakowaniu oprócz standardowej nogi umożliwiającej postawienie urządzenia znajdzie się także zestaw do montażu telewizora na ścianie. Samsung Smart Business TV to urządzenie, które łatwo dostosujemy do własnych potrzeb w prosty i szybki sposób.

Dodatkowe informacje o Smart Business TV są dostępne w serwisie YouTube na profilu Samsung Poska: http://youtu.be/GvblLAJ7uu4

Samsung Smart Business TV będzie dostępny w dwóch cenach: wersja o przekątnej ekranu 40 cali w cenie 3069 zł oraz 48 cali w cenie 3689 zł.

Aktualności Hardware