Gra Asphalt 6 Adrenaline dostępna za darmo w Samsung Apps. Wygraj 40 000 dolarów!

W Samsung Apps pojawiła się w pełni darmowa gra WCG 2011 Asphalt 6 Adrenaline. Dzięki niej, każdy właściciel smartfonu Samsung Galaxy SII będzie mógł powalczyć o awans do europejskich finałów Samsung Mobile Challenge, które rozgrane zostaną w trakcie Samsung Euro Championship, pomiędzy 6 a 9 października w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

Polska po raz pierwszy została włączona do listy krajów biorących udział w rozgrywkach Samsung Mobile Challenge i od razu została gospodarzem europejskich finałów tych rozgrywek. Dwudziestu dwóch zawodników z jedenastu krajów będzie walczyć o nagrody pieniężne oraz bilet do na turniej główny do Warszawy. Trzech najlepszych zawodników europejskiego finału wyleci do południowokoreańskiego Pusan, gdzie między8 a11 grudnia staną do walki o 40 000 dolarów.

W ubiegłym roku udział w pre-eliminacjach internetowych wzięło udział 26 597 zawodników z 15 krajów. Grę ściągnięto ponad 2,5 miliona razy. Seria Asphalt 6 jest oficjalną grą Samsung Mobile Challenge od 2008 roku. Oficjalne wyniki SMC można śledzić na stronie mobile.wcg.com.

Aktualności Aplikacje Gry