Dlaczego hotel i aplikacja mobilna to idealne połączenie?

W świecie technologii klienci używają smartfonów do praktycznie wszystkich możliwych zadań. Rozmawiają z najbliższymi, oglądają filmy, ale także robią zakupy, wykonują projekty czy planują swoje wyjazdy. Telefony i aplikacje zmieniają na nowo wrażenia gości w branży hotelarskiej. Odgrywają one ważną rolę w angażowaniu i przyciąganiu klientów oraz w ulepszaniu mechanizmu usług hotelowych. Dlaczego to działa tak dobrze?

Zachwyceni klienci hotelu – lojalni goście w przyszłości

Dzisiejsi klienci hoteli, szczególnie tych premium, oczekują usług na światowym poziomie. Chcą wypolerowanych podłóg, nieskazitelnych pokoi i najlepszej obsługi. Jeśli jesteś w stanie im to dostarczyć, goście do Ciebie wrócą, w przeciwnym razie wybiorą konkurencje. Aplikacje mobilne typu Ilumioapp pomagają Ci zarządzać wszystkim, co dzieje się w hotelu, dzięki czemu możesz szybciej reagować na oczekiwania gości.

Ogromna liczba danych – zdobądź je i przekuj w sukces swojego obiektu

Technologia dotyczy teraz każdego aspektu życia, dlatego aplikacje mobilne są jednym z najlepszych sposobów zdobycia ogromnej bazy klientów w branży turystycznej, a także informacji o ich:

  • preferencjach,
  • destynacji,
  • potrzebach,
  • zainteresowaniach,
  • najbardziej cenionych udogodnieniach.

Dzięki aplikacji możesz nie tylko zapewnić lepszy poziom aktualnej obsługi, ale również na podstawie zdobytych danych wyszukiwać rozwiązań, które pozytywnie wpłyną na nią w przyszłości.

Lepsze środowisko do zarządzania – wygodne zarządzanie obiektem i personelem przez zespół pracowników hotelu

Nie jesteś w stanie zapewnić gościom wszystkiego, o czym sobie zamarzą i jednocześnie zarządzać hotelem, jeśli nie masz informacji o tym, co w danej chwili jest priorytetową kwestią. Ilumioapp konstruuje dla Ciebie szczegółowy widok całej operacji i wszystkich akcji, które właśnie dzieją się w hotelu. To pozwala na łatwe odnalezienie problemu i rozwiązanie go w razie potrzeby. Ponadto analizy pomagają zrozumieć konkretne potrzeby Twoich gości w oparciu o historię ich działań, co daje możliwość dostarczania spersonalizowanych usług.

Goście czują się jak w domu

Aplikacja mobilna  pomaga w osobistej interakcji klienta z personelem hotelu. To z kolei przekłada się na bardzo przyjazną atmosferę, która jeszcze bardziej potęguje pozytywne wrażenia z pobytu. Dodatkowo Ilumioapp może zaproponować Twoim klientom programy lojalnościowe lub usługi, które będą idealnie dopasowane do konkretnych osób. Programy te są nie tylko efektywne kosztowo w porównaniu do kart lub papieru, ale również pomagają zwiększyć liczbę klientów, którzy chcą współpracować z Twoim hotelem. A im więcej zadowolonych gości, tym Ty możesz bardziej rozwijać swoją firmę!

Chcesz otrzymywać aktualizacje ? Zapisz się.

Aktualności Aplikacje