Chciałbyś zostać mechanikiem motocyklowym ?

Chciałbyś zostać mechanikiem motocyklowym, ale masz ciut za mało kasy na motocykl albo założenie warsztatu? Możemy pomóc! W grze Motorbike Garage Mechanic Simulator możesz być sam na sam z drogimi, lśniącymi chromem ślicznotkami. Możesz podziwiać ich kształty. Dotykać. Próbować nowych rzeczy. Nie martw się, jeśli wykręcisz coś niewłaściwego, możesz zacząć od nowa.

W grze mamy do dyspozycji garaż, w którym możesz rozbierać, naprawiać i składać od zera motocykle. Na wyposażeniu jest laptop do kupowania nowych części zamiennych i polowania na okazje na rynku wtórnym. Jest też malarnia, w której można zabawić się z częściami.

Każdy chopper w grze ma 260 części zamiennych. Niemal każda część występuje w wielu odmianach, więc jest ponad 600 wariantów. Wymiana podnóżków w maszynie klienta to fraszka, ale co powiesz na złożenie choppera od zera? To masa pracy i satysfakcji!

Obdarz maszynę miłością i uwagą, na przykład dbając o pomalowanie części na pasujące kolory, a klient zapłaci dużo więcej niż wydałeś na części. Będziesz mieć przystojną sumkę na rozwój firmy.

Poza kasą gromadzisz punkty doświadczenia. A im więcej EXP, tym trudniejsze zadania od klientów.

Cechy:
Lśniące choppery z 260 częściami zamiennymi
Setki nowych i używanych części do kupienia
Niezliczone, losowo generowane zlecenia o rosnącej trudności
Ekonomia small business: dobór zleceń, zakupy, pożyczki

Motorbike Garage Mechanic Simulator
Co: Realistyczna symulacja garażu mechanika motocyklowego
Kto: Dev4Play i Fat Dog Games jako wydawca
Gdzie: PC (Steam)

 

Aktualności Gry