Błyskawiczny mirroring gier z komputera i Steam Link? Tylko z Samsung Q9F

Streaming gier z komputera na ekran telewizora jeszcze nigdy nie był taki prosty. Dzięki aplikacji Steam Link gracze mogą oddawać się wirtualnej rozrywce z najwyższej jakości obrazem. A wszystko dzięki udogodnieniom wprowadzonym przez producenta Samsung!

Smart Things – Samsung dla graczy

Steam Link to unikalna aplikacja dedykowana na telewizory ze Smart Things od Samsunga. Dzięki niej gracze mogą strumieniować rozgrywkę na ekran telewizora przy użyciu sieci lokalnej. Producent zapewnia wsparcie dwóch kontrolerów – Steam Controller oraz Microsoft Xbox 360 Controller – przy czym obiecuje rozszerzenie tej listy o kolejne pady. Maksymalna rozdzielczość (1080p i 60 klatek na sekundę) zadowoli nawet najbardziej wymagającego gracza.

Samsung Q9F – gra tak realna, że poczujesz się jej uczestnikiem

Q9F to zdaniem wielu graczy najlepszy telewizor Samsung do gier. QLED TV zapewnia 100% natężenia kolorów, czyli maksymalny zakres precyzyjnych, bogatych i realistycznych kolorów, które można zobaczyć na ekranie telewizora. Pasjonaci gier z pewnością docenią możliwość wychwycenia najdrobniejszych szczegółów ukrytych w najciemniejszych scenach i kątach ekranu. Co ciekawe, detale są widoczne zarówno w świetle dziennym, jak i w nocy. Innowacyjnym rozwiązaniem zastosowanym w telewizorach nowszej generacji jest powłoka antyrefleksyjna Ultra Black Elite pokrywająca wyświetlacz i sam panel. Dzięki jej obecności odbicia światła na ekranie Q9F są zredukowane do minimum, a poziom kontrastu – znacznie zwiększony.

Najlepszy telewizor Samsung dla zaawansowanego gracza

QLED TV błyskawicznie identyfikuje konsolę, rezerwując dla niej dodatkową przestrzeń w menu głównym systemu. Co ciekawe, użytkownik nie musi dokonywać samodzielnych modyfikacji trybu – system automatycznie aktywuje tryb obrazu dedykowany dla gier. Zaawansowane oprogramowanie umożliwia szybki mirroring gier z komputera (przerzucenie obrazu na ekran telewizora). Sterowanie odbywa się przy pomocy padów podłączonych bezpośrednio do telewizora. Dzięki uproszczonej budowie telewizora podłączenie kabli nie sprawia żadnego problemu.
Uruchomienie i wyłączenie gry jest bardzo proste, a sama rozgrywka przebiega płynnie i bez zacięć.

QLED TV – marzenie każdego gracza?

Najmocniejszą stroną telewizorów QLED od Samsunga jest szybkość i precyzja przekazywania danych. Płynność obsługi Q9F plasuje się na poziomie, który jest niedostępny dla konkurencji. Próżno szukać modelu gwarantującego tak wysokie osiągi pracy przy zachowaniu najwyższej jakości wyświetlanego obrazu i optymalnego poziomu kontrastu. Całość kontrolowana jest przy pomocy jednego pilota o intuicyjnej konstrukcji.

Q9F to idealny wybór dla graczy, którzy poszukują sprzętu zapewniającego optymalizację każdej sceny pod kątem detali, nasycenia kolorów i kontrastu. Gra na tak precyzyjnym ekranie to sama przyjemność i sposób na odkrycie nowego standardu rozgrywki.

Chcesz otrzymywać aktualizacje ? Zapisz się.

Aktualności Gry Hardware