Akazoo – ciesz się i dziel się muzyką

Słuchanie muzyki to jeden z najpopularniejszych sposobów spędzania wolnego czasu. Dzięki przenośnym urządzeniom elektronicznym możemy odtwarzać pliki dźwiękowe wszędzie: w szkole, w kolejce do lekarza, w czasie jazdy autobusem, pociągiem czy samochodem; jako pasażer oraz w wielu innych miejscach. Jednakże, co zrobić w przypadku, gdy straciliśmy zasięg Internetu w telefonie komórkowym lub gdy chcemy podzielić się z muzyką z przyjaciółmi? Wtedy warto wypróbować nowoczesną aplikację Akazoo.

Aplikacja Akazoo Mobile pozwala nam na synchronizację utworów muzycznych do odsłuchu nawet wtedy, gdy nie mamy zasięgu. Nadaje się zarówno do Androida 2.3.3, jak i do IPhone’a. Jest ona dostępna w Google Play i App Store. Aplikacja, dzięki której możemy cieszyć się muzyką z całego świata, sprawdza się również na tablecie. Jest jeszcze lepiej widoczna na większym ekranie. Oczywiście, można ją zainstalować na komputerze stacjonarnym lub przenośnym. Działa ona we wszystkich przeglądarkach, takich, jak: Google Chrome, Mozilla Firefox czy Internet Explorer. Jej zaletami są również doskonała jakość dźwięku oraz obrazu, a także wybór muzyki z całego świata.

Użytkownicy mogą wypróbować opcję Premium Free Trial Akazoo, która, przez pierwsze trzydzieści dni użytkowania, jest zupełnie darmowa. Aplikację można pobrać po rejestracji na stronie internetowej, a potem – zalogować się i słuchać muzyki. Wersja Premium umożliwia nam dostęp do milionów piosenek i różnych gatunków muzyki, słuchanie utworów online lub offline, bezprzewodowy odsłuch z telefonów komórkowych, tworzenie i udostępnianie (również na facebooku) list odtwarzania, a także dzielenie się ulubioną muzyką z przyjaciółmi. Jeśli nasi znajomi również korzystają z tej aplikacji, my mamy okazję prześledzić to, czego oni słuchają oraz poznać ich gust muzyczny. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco ze wszystkim tym, co dzieje się w świecie muzyki.

Jednakże, gdy aplikacja się nam znudzi, możemy dezaktywować konto na stronie firmy. Dezaktywacja konta jest równie szybka i prosta, jak jego aktywacja. Najpierw logujemy się w serwisie, potem klikamy w “ustawienia”, następnie w “konto” i wybieramy opcję “dezaktywuj”. Aby kompletnie usunąć aplikację, należy też wysłać wiadomość sms o treści STOP TAK lub STOP AKAZOO na numer 60444. Chwilę później otrzymujemy smsa zwrotnego z potwierdzeniem dezaktywacji konta. Po tym trzeba jeszcze wejść na stronę aplikacji i skasować subskrybcję. Kiedy rozmyślimy się i zdecydujemy się na ponownie korzystanie z usług tej aplikacji, można od nowa zarejestrować się na jej stronie internetowej.

Muzyka uwrażliwia i otwiera na świat, a nowoczesne technologie pozwalają na cieszenie się nią w każdym miejscu, Dlatego też nie czekaj, tylko dziel się muzyką z przyjaciółmi i nie tylko, przy pomocy serwisu Akazoo.

Aktualności Android Aplikacje