Świąteczny zestaw aplikacji na smartfony z Android

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej… Czas zatem przedstawić zestaw aplikacji tematycznie związanych  z tym wydarzeniem. Jako że nas – posiadaczy smartfonów z Android-em jest więcej – skupię się na aplikacjach działających pod kontrolą tego systemu.

 

 

 

 

 

Pierwszą z opisywanych aplikacji będzie program o nazwie „Narty & Warunki Narciarskie” . Część nas w okresie świąt wyjedzie w góry aby oddać się zimowemu szaleństwu jakim są jazda na nartach czy snowboardzie. Opisywana aplikacja pomoże w znalezieniu odpowiedniego miejsca. Oferuje ona dostęp do 2000 ośrodków narciarskich z całego świata. Możemy dowiedzieć się jakie w danym miejscu panują warunki pogodowe czy narciarskie.

Kolejną aplikacją, którą chciałbym zaproponować, jest kalendarz adwentowy. Aplikacja o nazwie „Kalendarz adwentowy dla dzieci” umożliwia świąteczne odliczanie do 24 grudnia. Dzięki niej każdy z nas może już poczuć świąteczny klimat.

httpv://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-ZhmuMt0aHM

Na święta wypadałoby także wysłać świąteczną kartkę do bliskich. Z pomocą przychodzi nam aplikacja o nazwie „Pocztówki Touchnote” . Możemy wybrać jeden z wielu tematów świątecznych oraz dodatkowo możemy umieścić na kartce własne życzenia.

httpv://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wRJ_MD15484

 

 

 

Chcesz otrzymywać aktualizacje ? Zapisz się.

Aktualności Android Aplikacje Smartfony Software