Akademia HTC – wygraj najnowszy smartfon !

Już jest ! Wakacyjny konkurs dla internautów zainteresowanych Akademią HTC. W czasie poprzedniej edycji konkursu, w ciągu tygodnia wzięło udział ponad 850 osób! W związku z dużym zainteresowaniem, organizatorzy (HTC oraz Revel Optima Studio) przygotowali kolejną edycję konkursu, tym razem poświęconą tematyce muzycznej. Gotowi? Do telefonów? Start!

 

Poprzednia edycja konkursu dotyczyła wyglądu smartphone?ów. W ramach tygodniowego konkursu, który zakończył się 27 lipca br. uczestnicy przysłali ponad 850 odpowiedzi na pytanie, które studio designerskie jest odpowiedzialne za wzornictwo HTC. Organizatorzy, pozytywnie zaskoczeni ilością nadesłanych zgłoszeń, postanowili rozpocząć kolejną edycję konkursu.

Drugi konkurs w ramach Akademii HTC potrwa do 9 sierpnia 2012 roku. W tym czasie wszyscy fani HTC, mogą na adres konkurs@revelstudio.pl przesyłać odpowiedzi na pytanie dotyczące Beats Audio by Dr. Dre. W ramach nagrody dwóm zwycięzcom przekazane zostaną telefony HTC Sensation XL z systemem Beats Audio. Pytanie konkursowe oraz szczegółowe informacje można znaleźć na www.akademiaHTC.pl .

 

 

Aktualności Smartfony