Zestaw gier od Qualcomm-a

Podczas trwającej konferencji Uplinq w San Diego firma Qualcomm Incorporated zaprezentowała Snapdragon? Game Pack. Jest to program optymalizacyjny, który obejmuje w tej chwili ponad 100 gier mobilnych udoskonalonych pod kątem urządzeń działających na procesorach Qualcomm.

Jest to dopiero początek kolekcji, która będzie się sukcesywnie rozszerzać o gry mobilne, których część oferować będzie jakość gier na konsolę. Do stworzenia tej oferty nie doszłoby, gdyby nie owocna współpraca firmy Qualcomm z wiodącymi wydawcami gier i deweloperami, którzy wykorzystują zaawansowane możliwości procesorów graficznych Adreno? w mobilnych procesorach Snapdragon. Następne fazy Snapdragon Game Pack będą wykorzystywać pełnię zalet kolejnej generacji procesorów Snapdragon, które oferować będą czterordzeniowe procesory graficzne Adreno i zostaną zoptymalizowane na urządzenia z większymi wyświetlaczami, takie jak tablety.

Wśród wydawców gier znajdują się m.in. : Babaroga, Booyah, Com2us USA, Digital Chocolate, Eyelead Software, Glu, Guild Software, NAMCO BANDAI Games America, Gameloft, Natural Motion, Polarbit, Southend Interactive czy Tripwire Interactive.

Aktualności Aplikacje Elektronika