Smart TV i LTE: nowe możliwości procesorów Snapdragon

Podczas tegorocznej edycji konferencji Uplinq, organizowanej przez Qualcomm, zostało ogłoszonych wiele informacji  dotyczących unikalnych wrażeń, zapewnianych przez urządzenia pracujące na procesorach Snapdragon, związanych z graniem i szeroko pojętą rozrywką. 

Aby uatrakcyjnić te informacje przygotowaliśmy filmy video pokazujące wyjątkowe wrażenia z użytkowania urządzeń pracujących na procesorach Snapdragon.

Pierwszy klip to krótka prezentacja możliwości jakie oferują swoim użytkownikom Smart TV oraz urządzenia mobilne napędzane procesorami Snapdragon. Szczególnie podkreślono doskonałe wrażenia z grania wykorzystując łączność pomiędzy telewizorem a urządzeniem mobilnym. Procesory Snapdragon pomagają zredefiniować wrażenia jakich doświadczają użytkownicy urządzeń typu Smart TV, przekształcając je w centra rozrywki, dokonują tym samym rewolucji podobnej do tej jakiej dokonały w przypadku korzystania ze smartfonów. Procesory Snapdragon Prime S4 zostały zaprojektowane z myślą o umożliwieniu stworzenia z telewizorów w pełni wydajnych, właściwych konsolom do gier narzędzi, komputerów połączonych z siecią Wi-Fi oraz ekranów kinowych z zaawansowanymi technikami obrazu a wszystko to w połączeniu z najnowszymi metodami sterowania takimi jak rozpoznawanie twarzy i gestów:

 

Drugi klip to krótka prezentacja możliwości bezprzewodowego grania poprzez łączność LTE. Qualcomm zaprezentował jedną z pierwszych gier dostępnych na Microsoft Windows RT, której użytkownicy mogli bez problemu grać ze sobą dzięki procesorom Snapdragon? S4, znajdując się na dwóch końcach świata. Dzięki temu nagraniu możemy zobaczyć  jak bezproblemowo może wyglądać rozrywka mobilna niezależnie od tego gdzie się znajdujemy:

Aktualności Gry Hardware