Zdjęcia w każdym momencie – twórz własne fotopocztówki

Zdjęcia są zawsze jedną z najpiękniejszych pamiątek z każdego wydarzenia, czy to zwykłe spotkanie ze znajomymi, czy wymarzone wakacje. Warto skorzystać z możliwości nowoczesnych technologii i tworzyć unikalne fotopocztówki lub filmiki wspomnieniowe. Pomoże w tym telefon taki jak Huawei P20 lite.

Smartfony XXI wieku

Dzisiejsze telefony komórkowe w niczym nie przypominają już urządzeń sprzed np. 20 lat. Ich walory użytkowe oraz funkcjonalność osiągnęły tak niesamowicie wysoki poziom, że trudno wyobrazić sobie choćby kilka chwil bez smartfona. Komórki wykorzystujemy właściwie w każdym celu i każdych okolicznościach, to najbardziej osobiste narzędzie każdego z nas. A spośród całej masy funkcji smartfonów bez wątpienia jedną z praktyczniejszych i najczęściej użytkowanych jest możliwość robienia zdjęć i zapisu wideo. Oczywiście nie każdy telefon nadaje się do tego celu tak samo dobrze.

Z pewnością w tej kwestii godny polecenia jest Huawei P20 lite. Aparat w tym modelu został dopracowany nawet pod względem najdrobniejszych szczegółów, dlatego też sprawdza się we właściwie wszystkich okolicznościach. Wykonanie jakościowego i ostrego zdjęcia stało się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej, a ty możesz poczuć się niczym zawodowy fotograf.

Huawei P20 lite – aparat i parametry

Azjatyccy producenci smartfonów słyną z projektowania telefonów w pełni multimedialnych, nie inaczej jest też w tym wypadku. Konstruktorzy Huawei dołożyli wszelkich starań, aby urządzenie posiadało podzespoły o najlepszych parametrach, tym samym oferując użytkownikom sprzęt najwyższej jakości – czyli po prostu Huawei P20 lite. Aparat główny ma aż 2 soczewki z matrycami o rozdzielczościach 16 Mpix i 2 Mpix. Sprawia to, że każdy uchwycony kadr jest jeszcze wyraźniejszy i lepiej oddaje głębię barw czy kontrast. Warto również dodać, że Huawei P20 lite świetnie sprawdza się nawet w nieco trudniejszych warunkach, jak np. słabe czy zmienne oświetlenie. Nie można też pominąć przedniego aparatu, z którego z pewnością będą zadowoleni wszyscy miłośnicy selfie.

Huawei P20 lite ma także pewną bardzo interesującą funkcję, która przydaje się w różnorodnych okolicznościach – zarówno podczas wakacji, jak i w czasie spotkania ze znajomymi. Chodzi o efekt Bokeh, polegający na jednoczesnym rozmyciu tła przy zachowaniu wysokiej ostrości pierwszego planu. Zależnie od uchwyconego kadru można w ten sposób dodać zdjęciu tajemniczości, dynamizmu czy nawet swojego rodzaju mistycyzmu.

Tak wyśrubowane podzespoły oraz rozbudowane funkcje pozwalają na wykonywanie znakomitych fotografii i rejestrację świetnych filmów w niemal dowolnym momencie. Na tym jednak nie koniec. Nie musisz być doświadczonym edytorem czy informatykiem, aby z zapisanych w pamięci telefonu materiałów stworzyć unikalny film lub fotopocztówkę. Przykładem bezpłatnej aplikacji służącej właśnie do tego jest Quik. Program ten charakteryzuje się prostotą obsługi przy jednocześnie naprawdę bardzo dużych możliwościach. Wystarczy zaznaczyć ulubione zdjęcia i filmy, wybrać jeden z dostępnych motywów, dodać linię melodyczną i to wszystko – unikalny film w formie cyfrowej pocztówki jest gotowy. A dzięki obsłudze LTE bardzo szybko podzielisz się nim z bliskimi czy znajomymi np. w social mediach.

Huawei P20 lite to telefon unikalny i w pełni multimedialny. Posiadacz tego urządzenia może zachować niemal każdy moment w pamięci smartfona, by potem w dowolnej chwili do niego wrócić. A dzięki opcji tworzenia własnych filmów i fotopocztówek twoje wspomnienia nabiorą nowego wyrazu.

Materiał zewnętrzny

 

Chcesz otrzymywać aktualizacje ? Zapisz się.

Aktualności Poradniki Rozrywka