Wystartowała nowa porównywarka cen

Niedawno na rynku internetowym pojawiła się nowa porównywarka cen, Najtaniej.co, która działa na podobnych zasadach, jak pozostałe serwisy z tej branży. Poszukując konkretnych przedmiotów, mamy możliwość porównania cen z kilku różnych sklepów i dokonania wyboru. Ze strony serwisu możemy bezpośrednio przejść do sklepu po wybraniu danego produktu. Jest to niezwykle wygodne i funkcjonalne narzędzie, które pozwala zaoszczędzić bardzo dużo czasu i pieniędzy, jeśli poszukujemy najtańszego towaru.Nawigacja strony jest wygodna i dość intuicyjna, dzięki czemu Najtaniej.co wyróżnia się na tle innych serwisów tego typu. Większość porównywarek jest mocno przeładowana liczbą różnych kategorii i podkategorii.

W tym serwisie jest kilka głównych kategorii takich jak dom, lifeastyle oraz moda, które są dość mocno wyróżnione, a pozostałe kategorie obecnie są nieco mniej obszerne. Być może wynika to z faktu, że porównywarka dopiero rozpoczyna swoją działalność i potrzeba nieco czasu na dodanie i rozbudowanie kolejnych działów. Znajdziemy tutaj oczywiście sprzęt AGD, komputery czy przedmioty z kategorii motoryzacyjnej. Niemniej jednak obecna przejrzystość jest dużym atutem tej porównywarki, co może sprawić, że w szybkim czasie stanie się pionierem w tej dziedzinie.

Opisy zdjęć są dość skromne w porównaniu z innymi serwisami zajmującymi się porównywaniem cen różnych produktów. Same zdjęcia są bardzo dobrej jakości, co w przypadku takich kategorii jak moda, dom czy lifestyle ma ogromne znaczenie. Pod tym kątem ta porównywarka może mieć przewagę nad konkurencją.

Wypromowanie serwisu oraz zdobycie stałych odwiedzających jest dużym wyzwaniem. Jednak już teraz widać, że właściciele pracują nad udoskonaleniem strony oraz jej funkcjonalności. Oczywiście konkurencja jest tutaj bardzo duża i pierwsze miejsca w wyszukiwarce są od dłuższego czasu mocno obsadzone, jednak należy pamiętać, że w tym biznesie wszystko szybko może się zmienić.

Aktualności Internet