Wszystkie części samochodowe w jednej aplikacji

Zdarza się niestety, że nasz samochód wymaga drobnej naprawy czy wymiany jakiejś części. Nie zawsze taka sytuacja wymaga wizyty u mechanika, ponieważ sami jesteśmy w stanie wykonać najprostsze rzeczy jak wymiana akumulatora, wycieraczek szyb, albo żarówek. Wielu z nas ma ewentualnie znajomego, który wie jak wymienić klocki hamulcowe i zrobi to dla nas, ale potrzebuje części. Naturalnie chcemy żeby były one tanie i najlepiej z wysyłką pod wskazany adres. Co wtedy?

autodoc

Jeśli mamy dostęp do laptopa czy komputera stacjonarnego, możemy skorzystać z przeglądarki internetowej i wejść na AUTODOC. A co jeśli pod ręką mamy tylko telefon? Z pomocą przychodzi nam aplikacja na nasz smartfon, AUTODOC APP. Można ją pobrać bezpośrednio ze sklepu Google Play i App Store. Aby uzyskać 2% zniżki, przejdź na stronę

Co znajdziemy w aplikacji? Zaraz po zainstalowaniu, dostajemy zapytanie o kraj, aby odpowiednio dobrać walutę i kwotę podatku. Następnie pojawia się nam opcja dodania samochodu (wybieramy markę, model, rodzaj silnika). Z katalogu wybieramy grupę produktu, która nas interesuje. Załóżmy, że mamy do wymiany filtr powietrza, więc wchodzimy w opcje „Filtr” → ”Filtr powietrza” i wyświetlą nam się produkty różnych producentów. Obok produktu jest nasz wózek zakupowy, do którego możemy dodawać przedmioty. Na koniec należy kliknąć na ikonę wózka na dole aplikacji i wybrać opcję płatności. W dalszej części wystarczy wypełnić wymagane dane do faktury i dostawy. Podsumowując:

– W aplikacji znajdziemy wiele interesujących nas części samochodowych.
– Wybór pojazdu w pierwszej kolejności daje nam komfort i pozwala zaoszczędzić wiele czasu, ponieważ nie zawsze wiemy czy dana rzecz będzie pasowała.
– AutoDoc APP w obsłudze jest bardzo prosta i intuicyjna.
– Mamy wybór metod płatności.
– Jest dostępna na dwie największe platformy mobilne.
– Mamy do dyspozycji czat z konsultantem, który pomoże nam w razie potrzeby.

Cały proces konfiguracji, wyszukania i zakupu wydaje się wręcz banalny. Jeśli wiemy jaki produkt chcemy kupić, wszystko zajmie nam nie więcej niż kilka minut.

Więcej informacji o firmie i sklepie uzyskamy na: www.autodoc.pl

Aktualności Aplikacje