Wiosna w Twoim telefonie – nowe akcesoria do Nokii

Cieplejsze i dłuższe dni, piękne słońce za oknem, a co za tym idzie częstsze wyjścia ze znajomymi sprawiają, że chętnie wymieniamy ubrania w szafie, eksperymentujemy z fryzurą czy też makijażem w żywych barwach. Teraz, dzięki firmie Nokia, możesz odmienić również swój telefon. Wystarczy dobrać do niego kolorowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Nokia BH-221 czy też bezprzewodową ładowarkę Nokia DC-16 o oryginalnym kształcie.

Jeśli prowadzisz aktywny tryb życia i dużo korzystasz ze swojego smartfona na pewno przydatna okaże się bezprzewodowa, przenośna ładowarka Nokia DC-16. Zaawansowane funkcje współczesnych telefonów sprawiają, że urządzenia te pobierają coraz więcej energii. Nie zawsze mamy możliwość podłączenia telefonu do prądu, dlatego idealnym rozwiązaniem wydaje się być przenośna ładowarka, która naładuje nasz smartfon gdziekolwiek się znajdziemy. Już nie musisz martwić się o swoje technologiczne gadżety ? dzięki baterii o pojemności 2200 mAh, Nokia DC-16 pozwoli Ci naładować nie tylko telefon, ale i każde urządzenie wyposażone w gniazdo microUSB, np. odtwarzacz MP3 czy też MP4. Akumulator jest niezwykle trwały i praktyczny. Po upływie 3 miesięcy od pełnego naładowania wciąż ma 75% mocy, a specjalny przycisk na obudowie umożliwia sprawdzanie poziomu naładowania urządzenia. Nokia DC-16 to również oryginalny design, zupełnie inny od dostępnych na rynku ładowarek. Smukły kształt i żywe kolory sprawiają, że chętnie będziesz ją nosił przy sobie.

Nokia DC-16 dostępna jest w wersji białej, czarnej, różowej oraz niebieskiej. Cena ładowarki to 99 PLN. Więcej informacji o produkcie można znaleźć po adresem: http://europe.nokia.com/find-products/accessories/power-and-data/chargers/nokia-universal-portable-usb-charger-dc-16

Równie ciekawym i stylowym urządzeniem jest bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Nokia BH-221. W skład zestawu wchodzą douszne słuchawki oraz specjalny klips, dzięki któremu można je przypiąć do ubrania. Klips posiada również przyciski sterujące oraz wyświetlacz OLED. Co więcej Nokia BH-221 pozwala na słuchanie muzyki prosto z telefonu. Słuchawki posiadają samodzielne Radio FM, dzięki czemu możesz cieszyć się również swoimi ulubionymi stacjami i programami. Informacje o odtwarzanym utworze, danej stacji radiowej czy też przychodzącym połączeniu znajdują się na wbudowanym wyświetlaczu, dzięki czemu nie ma potrzeby wyciągania telefonu z kieszeni, czy torebki. W pełni naładowane urządzenie pozwala aż na 7,5 godzin rozmów lub 150 godzin w trybie czuwania. Jego niewielkie rozmiary oraz waga (około 28,5 grama) pozwalają na swobodne użytkowanie tego zgrabnego akcesorium. Słuchawki zaskoczą Cię ponadto bogatą gamą kolorów. Zestaw Nokia BH-221 dostępny jest w wersji białej, czarnej, różowej, zielonej oraz niebieskiej. Cena słuchawek to 240 PLN.

Nokia BH-221 jest kompatybilny z każdym telefonem wyposażonym w standard Bluetooth lub technologię NFC. Wystarczy dotknąć słuchawkę telefonem, aby łatwo i szybko sparować urządzania. Więcej informacji o produkcie można znaleźć pod adresem: http://europe.nokia.com/find-products/accessories/headsets/stereo-bluetooth-headsets/nokia-bluetooth-stereo-headset-bh-221.

Aktualności Elektronika telekomunikacja