Trochę o zarabianiu w Internecie i pozyskiwaniu ruchu dla strony www

Jakiś czas temu pisałem o możliwości zarabiania w programie JustBeenPaid. Okazuje się, że właściciel tego serwisu – Frederick Mann – odszedł na emeryturę. Na szczęście klienci programu JustBeenPaid nie zostali sami, bowiem został on przejęty przez serwis Profitclicking .

Kiedy piszę ten artykuł, pozostało 15 godzin do startu nowego serwisu. Na stronie jest specjalny licznik odmierzający czas do tego wydarzenia. Jest więc jeszcze trochę czasu aby zapoznać się z tematyką Profitclicking.

Nowy serwis będzie kontynuował główne założenia JustBeenPaid, tzn. klienci będą mogli zarabiać dziennie 2%, a w weekendy 1,5%. Dodatkowo – co jest nowością- będzie można pozyskać ruch dla swojej witryny www .

Ile i Jak Zarabia się w Profit Clicking oraz jak pozyskuje się ruch na stronę www?

Są 3 główne programy/produkty, dzięki którym każdy użytkownik może zarabiać pieniądze i reklamować swoje biznesy:

  • AD PACKAGES (czyli pakiety reklam) ? kupując pakiety reklam po $10 za każdy, otrzymasz dzienny zarobek w wysokości 2% od poniedziałku do piątku i 1,5% w soboty i niedziele, co w cyklu 81-dno dniowym daje zysk całkowity w wysokości 150%.  Za każdy zakupiony pakiet otrzymasz również 1000 wyświetleń swojej reklamy(strony, sklepu internetowego, bloga?swoich innych biznesów) w programie reklamowym EXCHANGE TRAFFIC, dzięki czemu możesz generować dodatkowe zyski z innych biznesów, jeśli takie posiadasz
  • MATRIX PACKAGES (czyli ?pakiety matryc?) ? wspomniane powyżej pakiety reklam wygasają po 81 dniach od zakupu i każde wygasłe 4 pakiety reklam tworzą jeden darmowy panel (matrycę) w programie MATRIX PACKAGES. Po wypełnieniu takiego panelu przez system, otrzymasz $60 premii. Czyli im więcej wykupisz pakietów reklam w pierwszym z programów, tym więcej otrzymasz darmowych paneli w drugim programie. W MATRIX PACKAGES istnieje również możliwość kupowania paneli po $20 ? po ich wypełnieniu (innymi użytkownikami) przez system, za każdy panel otrzymasz również $60 (czyli zysk wyniesie $40)
  • TRAFFIC EXCHANGE to program reklamowy, dzięki któremu możesz dotrzeć z reklamą własnego biznesu (innego niż PC) do innych użytkowników ProfitClicking np. za kredyty reklamowe uzyskane w wyniku zakupu pakietów reklam oraz paneli (matryc) w dwóch powyżej wspomnianych programach

Wszyscy chętni mogą zarejestrować się tutaj .

 

Aktualności