Tracer NEO – nowy tablet z Android 4.0

Firma Tracer zaprezentowała nowy tablet  – tablet NEO. Jest to już kolejny model po tablecie OVO. Pracuje pod kontrolą najnowszego systemu Android  w wersji 4.0.3. Ciekawostką jest użycie matrycy IPS. Różnica pomiędzy matrycą IPS a TN pokazana jest na poniższym filmie.

 

Tablet wyposażony jest w procesor 1,2GHz i 1024MB pamięci RAM. Wystarcza to na płynne działanie systemu. Dzięki najwyższej jakości 9,7-calowej matrycy IPS i rozdzielczości ekranu 1024×784 tablet gwarantuje żywe kolory i doskonały obraz w każdej sytuacji i pod każdym kątem ułożenia. NEO jest wyposażony w dwie kamery ? jedna, umiejscowiona na froncie, pozwala na prowadzenie wygodnych wideorozmów; druga, z tyłu obudowy, posłuży do robienia zdjęć czy kręcenia filmików wideo. Łączność Wi-Fi i możliwość podłączenia modemu 3G gwarantują swobodę dostępu do Internetu. Tracer NEO oferuje również bogaty zestaw złączy. HDMI pozwala na przesyłanie obrazu i dźwięku do telewizora czy monitora i wygodne oglądanie filmów oraz zdjęć w dużym formacie. Micro-USB z dołączoną przejściówką umożliwia podłączenie przenośnych pamięci USB, modemu 3G czy innych akcesoriów komputerowych. Natomiast slot kart microSD pozwala na znaczne rozszerzenie pamięci wewnętrznej tabletu. Tracer NEO oferuje pełny dostęp do sklepu internetowego Google Play.

Tablet Tracer NEO jest w cenie – 749 zł brutto (sugerowana cena detaliczna). Jeszcze w lipcu pojawi się w sprzedaży w sieciach RTV EURO AGD, Komputronik oraz Carrefour. Produkt objęty jest 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Z myślą o użytkownikach tabletu Tracer NEO producent przygotował stronę internetową http://neo.tracer.eu, na której można zapoznać się z funkcjami urządzenia i znaleźć wszystkie niezbędne informacje ? specyfikację techniczną, instrukcję obsługi czy przykładowe zastosowania.

Specyfikacja:

System operacyjnyAndroid 4.0.3
Wielkość ekranu9,7?? IPS
Rozdzielczość ekranu1024×784
Funkcja multitouchdo 10 naraz
ProcesorCortex-A8 Allwinner A10 1,2GHz
Pamięć RAM1024MB
Pamięć wewnętrzna8GB
Kamera1,3Mpx front, 2Mpx tył
Wi-FiTak
Modem 3GMożliwość podłączenia przez dołączoną przejściówkę USB
Bateria4-6 godz pracy
Waga450g
ZłączaHDMI, micro-USB, wejście słuchawkowe, microSD
Inneg-sensor, Google Play
Gwarancja (miesiące)24

Aktualności Android Tablety